Okna
Jasne wnętrze domu
Opracowanie: Gwyneth Anne Bronwynne Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odległa północ – bliskie człowiekowi wnętrza do egzystowania

Daleka północ ma to do siebie, że przez zdecydowaną większość roku panuje tam niezbyt korzystna aura. Jest mroźno, wietrznie i śnieżnie. Gdy już nastaje pora wiosenna zamiast słońca otrzymujemy żmudne roztopy hałd śniegu, które ciągną się aż do pierwszych dni maja. Co w tym momencie począć?
wnętrze mieszkania
Opracowanie: ZZ Bottom
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najpierw trzeba wypełnić wiele papierkowej roboty

Jeżeli zdecydujemy się na budowę mieszkania, które ma być właśnie zbudowane, to z pewnością wpierw z niecierpliwością patrzymy, jak powoli pną się w górę ściany, potem nie możemy się doczekać kiedy ekipa wykończeniowa skończy prace wewnątrz, a następnie nie mamy szansy się doczekać momentu, w którym zainkasujemy klucze do naszej własności. Mimo wszystko nim się to stanie, najpierw należy spełnić dużo formalności oraz dopiero potem mamy szansę wejść do naszego domu, przejść do jego urządzania i w końcu również do wprowadzenia się.

Stylowe i funkcjonalne pokoje

Jeśli obecnie urządzasz swoje mieszkanie, kategorycznie wiele czasu powinieneś poświęcić na rozważenie kwestii odpowiedniego oświetlenia. Jeżeli już kiedyś urządzałeś swoje mieszkanie, niewątpliwie wiesz doskonale, że zwykle nie zwraca się żadnej uwagi na kwestię oświetlenia, nabywając najładniejsze lampy, jakie możesz znaleźć.
karnisz
Opracowanie: Mardom
Na podstawie: Mardom

Eleganckie, bardzo porządne karnisze

Pragniemy w 100% dopieścić każdy szczegół związany z ogólną prezencją własnego domostwa - to naturalnie raduje serce. Jednak tak naprawdę zdziwią się te osoby, które szukają rad typowo ogólnych, w końcu to zbyt krótki artykuł!
blaszany garaż
Opracowanie: Pavel P.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Znakomitego rodzaju bramy garażowe w Warszawie

W każdym większym mieście doskonałego typu bramy garażowe segmentowe Warszawa wygrywa w tej kwestii.
dom jednorodzinny
Opracowanie: PLANNJA
Na podstawie: PLANNJA

Czy inteligentny dom to jeszcze kwestia przyszłości?

W naszej ofercie wskazać można znakomicie przygotowane instalacje elektryczne, które polecają między sobą sami klienci. Dzięki sporemu doświadczeniu w wykonywaniu takich instalacji, ich modernizacji i ewentualnym rozwiązywaniu różnych problemów z nimi związanych możemy zaproponować złożone usługi wszystkim klientom. Do każdego zlecenia podchodzimy zadaniowo oraz staramy się dać z siebie całość wiedzy praktycznej i naszych możliwości.
Opracowanie: e-lotari.pl

Jak najgustowniej udekorować nasze okna?

Bez wątpienia nasze babcie nie wyobrażają sobie przytulnego domu bez śnieżnobiałych firan w oknach. Koronkowe tkaniny krochmaliły i wieszały na słynnych żabkach też nasze mamy. Ale czasy się zmieniają, a wraz z nimi tendencje w aranżacji pomieszczeń.
Rolety zaciemniające VELUX
Opracowanie: VELUX
Na podstawie: VELUX

Różnego rodzaju zasłony i rolety do domu

Wśród ofert znaleźć można mnóstwo opcji, by udekorować okna. Zasłonki nigdy nie wychodzą z mody, jednak warto dzisiaj inwestować w niespotykane dekoracje. Wybierając spośród form zasłon okiennych warto wybierać tzw. rolety dzień-noc. Połączenie rolet, jakie przydatne będą zarówno w ciągu doby, jak i w nocy to doskonałe i praktyczne rozwiązanie. Zaoszczędzenie pieniędzy oraz miejsca jest dziś w najwyższej w cenie.
budowa domu
Opracowanie: FRESH PR
Na podstawie: FRESH PR

Przygotowujemy swój dom - tylko tak naprawdę jak?

Należy mieć na uwadze, że jeżeli pragniemy zbudować dom, przede wszystkim musimy wiedzieć, że czymś absolutnie istotnym jest to by najzwyczajniej w świecie szczegółowo zastanowić się, jak w istocie chcemy, aby posiadany przez nas dom prezentował się. Nikt nie powiedział, że jeżeli trochę się nie podszkolimy, to będziemy mieć wielkie kłopoty z budowaniem własnego domu. W końcu autentycznie wszystko możemy znaleźć na witrynach internetowych.
Fotorolety - „dodatek”, który zmienia wnętrze
Opracowanie: www.fotorolety.com
Na podstawie: www.fotorolety.com

Fotorolety - „dodatek”, który zmienia wnętrze

Wieża Eiffla na wyciągnięcie ręki, tropikalna plaża zimą, a może ulubiona grafika w nietypowej roli? Fotorolety z powodzeniem mogą nam zastąpić nieciekawy widok za oknem, bądź przenieść nas w wymarzone miejsce. To również prosty sposób by nadać unikalny charakter całemu wnętrzu – a przy tym nic nie tracą ze swojej funkcjonalności…
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.