Drzwi wejściowe
Supertelefon z układem Tegra 3
Opracowanie: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR

Dane techniczne wyznaczają różne rankingi smartfonów pomocne w wyborze właściwego smartfonu

Jeśli absolutna większość osób zwraca bardzo dużą uwagę na własne bezpieczeństwo, czymś niesamowicie istotnym jest przeczytanie tego tekstu. Bądź co bądź akurat od tego jakie będą nasze drzwi wejściowe wiele może zależeć. A więc w owym tekście chcemy dzielić się z innymi własnymi spostrzeżeniami na temat drzwi. Z drugiej strony rankingi wyznaczają prawdziwi znawcy tematu, którzy przydzielają punkty w kolejnych statystykach niezwykle racjonalnie.
drzwi wejściowe
Opracowanie: Porta KMI Poland
Na podstawie: Porta KMI Poland

Poszukujemy najlepszych drzwi, mogących zagwarantować bezpieczeństwo

Jeżeli większość osób zwraca ogromną uwagę na bezpieczeństwo, czymś niesamowicie ważnym jest przeczytanie tego tekstu. Jakby nie patrzeć akurat od tego jakie są nasze drzwi wejściowe sporo może zależeć. A więc w tym tekście chcemy podzielić się z resztą własnymi spostrzeżeniami na temat drzwi.
Drzwi wejściowe Padwa
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie: Stolbud Włoszczowa

Wybieramy wypróbowane rozwiązania – znakomite drzwi od marki

Coraz modniejsze stają się drzwi szklane. Jest to innowacyjna propozycja producenta, na którą decyduje się coraz więcej osób. Stawiając na przetestowany oraz rekomendowany przez tak wielu dodatek, możemy mieć pewność jego najlepszej jakości. Na stronie www marki wskazać można szczegółowe opisy poszczególnych drzwi, wśród których prym wiodą właśnie te szklane. Niesamowicie pozytywne opinie na temat proponowanych przez producenta opcji wywierają wrażenie na jeszcze niezdecydowanych.
Drzwi zewnętrze Lhotse CAL
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Na podstawie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Dobry wybór drzwi zewnętrznych w sześciu krokach

Wybierając drzwi zewnętrzne powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie czynniki, które składają się zarówno na ich funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygląd, jak i wieloletnią trwałość. Porad z zakresu odpowiedniego doboru drzwi wejściowych do domu udziela Czesław Suski, ekspert z Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.
drzwi zewnętrzne
Opracowanie: IFTM Internorm
Na podstawie: IFTM Internorm

Drzwi zewnętrzne w domu pasywnym

Budownictwo energooszczędne i jego najbardziej zaawansowane pasywne wydanie, cieszy się rosnącą popularnością. Dlatego budując dom coraz częściej zastanawiamy się nad parametrami poszczególnych rozwiązań konstrukcyjnych i zastosowanych materiałów. Dotyczy to szczególnie okien ale przecież także drzwi mogą być słabym ogniwem, przyczyniającym się do ucieczki ciepła z budynku.
Drzwi wejściowe Padwa
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie: Stolbud Włoszczowa

Drzwi z klasą

Drzwi zewnętrzne powinny przede wszystkim skutecznie strzec dobytku oraz prywatności mieszkańców. Ich drugą, równie ważną rolą jest wygląd. Producent stolarki okiennej oraz drzwiowej Stolbud Włoszczowa oferuję kolekcję dwudziestu pięciu modeli skrzydeł drzwiowych PREMIUM o różnorodnych wzorach i kolorach.
Drzwi zewnętrzne drewniane Wrocław
Opracowanie: Porta KMI Poland
Na podstawie: Porta KMI Poland

Mój dom, moja twierdza - wybieramy drzwi wejściowe

Budując dom lub mieszkanie zawsze marzymy o tym, aby wyrażał on nasze upodobania i charakter. Zanim wyposażymy wnętrza musimy ”zamknąć” je oknami i drzwiami. Tworząc ten własny, indywidualny styl nie zapominajmy o tym, że drzwi powinny tworzyć harmonijną całość z elewacją – w przypadku drzwi zewnętrznych, a drzwi wewnętrzne powinny współgrać z charakterem wnętrz.
Dzięki systemowi Master Key można ustalić dostęp do poszczególnych pomieszczeń w domu bez konieczności wprowadzania dodatkowych kluczy.
Opracowanie: WINKHAUS
Na podstawie: WINKHAUS

Dom pod kontrolą

Od domu, ogrodowej furtki, biura i piwnicy - każdy z nas codziennie nosi w torbie czy kieszeni pokaźny pęk kluczy. A gdyby tak ułatwić sobie życie i zastąpić je wszystkie jednym? Co więcej - tak zakodowanym, żeby dostęp do poszczególnych pomieszczeń miały tylko wybrane osoby? Taką właśnie możliwość daje system klucza Master Key. W jakich sytuacjach warto sięgnąć po to rozwiązanie, mówi Janusz Grześkowiak, ekspert firmy Winkhaus.
Zamek wielopunktowy Winkhaus hookLock Specjalnie wyprofilowane rygle hakowe stanowią zabezpieczenie trudne do sforsowania
Opracowanie: Winkhaus
Na podstawie: Winkhaus

W trosce o Twoje bezpieczeństwo…

Jak zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swego mieszkania, domu, firmy, by wracać do nich ze spokojem, bez obawy, że złożył nam wizytę nieproszony gość? Doskonałym rozwiązaniem, gwarantującym maksimum bezpieczeństwa, jest montaż w drzwiach wejściowych zamka wielopunktowego Winkhaus z masywnymi ryglami hakowymi.
Drzwi w systemie Schüco ADS 65
z wmontowanym czytnikiem
linii papilarnych Schüco Fingerprint
Opracowanie: Schüco
Na podstawie: Schüco

Nowoczesna i energooszczędna stolarka drzwiowa

Aluminiowe drzwi zewnętrzne Schuco ADS 65 spełniają wymagania współczesnej architektury a także sprawdzają się wszędzie tam, gdzie efektywność rozwiązań jest równie ważna jak dobra izolacyjność termiczna. To racjonalny ekonomicznie wybór dla inwestorów ceniących wysoką jakość w rozsądnej cenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.