Fotorolety - „dodatek”, który zmienia wnętrze

Fotorolety - „dodatek”, który zmienia wnętrze
Opracowanie: www.fotorolety.com
Na podstawie: www.fotorolety.com
Wieża Eiffla na wyciągnięcie ręki, tropikalna plaża zimą, a może ulubiona grafika w nietypowej roli? Fotorolety z powodzeniem mogą nam zastąpić nieciekawy widok za oknem, bądź przenieść nas w wymarzone miejsce. To również prosty sposób by nadać unikalny charakter całemu wnętrzu – a przy tym nic nie tracą ze swojej funkcjonalności…

Wiosna zimą
Szare poranki, pochmurne dni – a w domu wiosna… Na eksplozję kolorów w przyrodzie musimy jeszcze poczekać. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by soczyste barwy już teraz zawitały do naszego domu. Nie musimy w tym celu przemalowywać ścian, czy zmieniać tapet, co zwykle wymaga pewnych przemeblowań i jest dość kłopotliwe dla domowników. Efekt nowej jakości można osiągnąć na wiele sposobów... Fotorolety to nie tylko prosta metoda na domową metamorfozę, ale także łatwy do wdrożenia sposób by dodać ożywczej energii domowemu wnętrzu.

Fotorolety o przyrodniczych motywach to również pomysł na połączenie domu z otaczającą go naturą. Inspiracje przyrodą nie muszą być oczywiste. Zamiast zachodu słońca, czy przyrodniczej egzotyki wybierzmy zaskakujący detal spójny kolorystycznie z wystrojem pomieszczenia - dekoracje okien to przecież bardzo ważny element wchodzący w skład aranżacji całego wnętrza. Fotorolety mogą stanowić jedynie tło, bądź też pełnić rolę pierwszoplanową skupiając na sobie uwagę. Wszystko zależy od naszego wyboru…

Ze sztuką w tle
Fotorolety - „dodatek”, który zmienia wnętrze
Opracowanie: www.fotorolety.com
Na podstawie: www.fotorolety.com
Nie zawsze widok za oknem jest zachwycający – dzięki fotoroletom każdy ma okazję zamienić go na widok, o którym marzy… Reprodukcje ulubionych obrazów to oczywistość, a przecież sztuką możemy się bawić, przełamywać dzięki niej konwencje. Fotorolety z ulubioną grafiką będą stanowić, nawiązujące do naszych zainteresowań, intrygujące uzupełnienie wnętrza. A przy tym nic nie stracą, ze swojej funkcjonalności. Różnorodność mechanizmów zwijających oraz możliwość zastosowania tkanin o różnym stopniu przepuszczalności światła pozwala na optymalne dopasowanie fotorolet do pomieszczenia i upodobań domowników, niezależnie od umiejscowienia okna. Fotorolety zapewniające 100% zaciemnienia sprawdzą się znakomicie w sypialniach, w szczególności przy oknach o ekspozycji wschodniej - pierwsze promienie słońca nie zawsze są mile widziane… W przypadku gdy zależy nam na efekcie świetlnej poświaty, np. w salonie – wybierzmy materiał o większym stopniu przepuszczalności promieni. Rozproszone światło dodatkowo pomoże zbudować klimat sprzyjający relaksowi. Możliwości jest wiele. W bogatej ofercie sklepu www.fotorolety.com znajdziemy tysiące wzorów umożliwiających dobór fotorolety optymalnie dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań. Jeśli marzymy o unikalnym wzorze - możemy sami zaprojektować lub zlecić stworzenie niepowtarzalnej fotorolety, ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Każda okoliczność może być odpowiednia by odświeżyć look naszego mieszkania. A estetyczne i funkcjonalne fotorolety to prosta metoda by odmienić wnętrze każdego pomieszczenia.
Na podstawie: www.fotorolety.com
Opracowanie: Aurelia Nowik
13-03-18 10:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.