Pluszowe miarki wzrostu Sauthon

Tyci, małe, większe, coraz większe! Dzieci zawsze najbardziej rosną latem. Zabawy na świeżym powietrzu, witamina D, dużo ruchu i lepszy apetyt, to sprawia, że po wakacjach maluchy zazwyczaj mierzą o kilka centymetrów więcej niż wiosną. Oto pluszowe miarki marki Sauthon, które pomogą rodzicom dowiedzieć się jak bardzo podrosły ich pociechy.

maskotki
Opracowanie: www.sauthon.com
Na podstawie: www.sauthon.com

Miarki marki Sauthon to nie są zwykłe miarki. To zabawne pluszowe, mięciutkie maskotki w postaci zwierzątek. Kolorowe kotki, pszczółki i inne stwory z podziałką centymetrową można zawiesić w pokoju dziecka jako ciekawą ozdobę. Wykonane z weluru, sympatyczne, miłe w dotyku zwierzaczki mogą też być doskonałym przedmiotem wielu zabaw. Przytulne i bezpieczne, a zarazem urocze miarko-pluszaki pobudzą wyobraźnię dziecka, a może nawet apetyt wielu niejadków, które od tej pory, ze swoją ulubioną miarką będą chciały szybciej rosnąć.
Miarki mają podziałkę do 130 cm i można je wszystkie obejrzeć na stronie producenta www.sauthon.com, a także zakupić w sklepach AMKO w Warszawie, VIKI w Zabrzu, MAMA i JA w Łodzi, Gdańsku i Gdyni, MUZPONY w Łodzi, HOKUS POKUS w Poznaniu, SKRZAT w Lublinie, OLEŃKA w Szczecinie, MIŚ w Konstancinie oraz w sklepie internetowym www.MebleDlaDziecka.pl w cenie ok. 155 zł.
Na podstawie: ETNA GROUP
Opracowanie: Paulina Okuniewska
11-08-17 15:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.