Instalacje
Opracowanie: TECE

Niezbędne ogrzewanie - nadzwyczaj istotna rzecz w naszej strefie klimatycznej

W naszym klimacie zimą konieczne jest ogrzewanie domów. Można to zrobić wieloma sposobami, najbardziej popularne są różne piece, w których spala się węgiel czy olej, ale coraz większą popularnością cieszy się także grzanie na gaz propan butan. Tego typu instalacje są popularne w przypadkach, kiedy nie będzie szansy na podłączenie do gazowej instalacji, a ktoś będzie się decydował na taką właśnie formę ogrzewania.
apartamentowiec
Opracowanie: Schüco
Na podstawie: Schüco

Inteligentny dom - co warto wiedzieć na ten temat?

W dzisiejszych czasach wszystko powinna być smart. Są telefony, które przypominają nam o planie każdego dnia. Mamy inteligentne samochody z czujnikami parkowania. Do tego mamy możliwość stworzyć inteligentny dom. Tego rodzaju dom to wzorzec obecnych możliwości.
instalacje elektryczne
Opracowanie: Armacell
Na podstawie: Armacell

Projektowanie instalacji elektrycznych - co powinno się wziąć pod uwagę?

Zabierając się za budowę domu już będąc przy planowani warto wszystko dokładnie przemyśleć. Kiedy są same ściany i podłogi, bez położonych tynków i wylewek to położenie dodatkowych przewodów albo rurek nie powinno stanowić żadnego problemu. Za to gdy będzie trzeba nową instalację wykonać w domu, gdzie mieszkają domownicy, to czasami może z tym być sporo problemów.
technologie
Na podstawie: atende.pl

Jakie systemy instalacji do domu

Korzystanie z wszelkiego rodzaju mediów takich jak chociażby prąd lub gaz niewątpliwie jest niezwykle istotną sprawą dla absolutnie każdego z nas – przecież bez zapewnienia sobie swobodnego dostępu do takich rzeczy nasze życie codzienne byłoby znacznie trudniejsze. Dobrą wiadomością jest jednak to, że w obecnych czasach coś takiego jest absolutnym standardem w całym budownictwie, przez co jeśli tylko stawiamy dla siebie dom albo kupujemy mieszkanie w jakimkolwiek mieście, to dosłownie w każdym przypadku będziemy mogli się tym cieszyć.
okno
Opracowanie: OknoPlus
Na podstawie: OknoPlus

Jak prawidłowo zatroszczyć się o bezpieczeństwo własnego domu?

Najistotniejszym zadaniem definitywnie każdego z właścicieli domu jednorodzinnego jest niewątpliwie zapewnienie własnym bliskim, ale także tak jakby automatycznie swojej osobie, pełnego bezpieczeństwa. A nie jest to proste w dzisiejszych czasach, bo każdy wie, iż na wszystkich czyha wiele niebezpieczeństw.
Opracowanie: TECE

Planujemy ogrzewanie

Kiedyzaczynamy budowęswojego wymarzonego domu, oprócz planówdomumusimyuwzględnić całą masęinnych, ale równie kluczowych decyzji. Czeka nasdobór i elementów wykończeniowych. W dodatkubędziemy musieliwybrać sposób ogrzewania.
Odwodnienia liniowe, rynna ze stali szlachetnej
Opracowanie: TECE
Na podstawie: TECE

Jak wybrać właściwe odwodnienie liniowe?

Odwodnienia liniowe to niezwykle efektowne i funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia estetyczne odprowadzanie wody. Rynny odwodnieniowe są alternatywą dla tradycyjnej, kratki w stanowisku prysznicowym.
Pompa ciepła marki Junkers
Opracowanie: Junkers
Na podstawie: Junkers

Pompy ciepła

Pompy ciepła to urządzenia, których przydatność zauważają nie tylko wielkie przedsiębiorstwa ale też małe gospodarstwa domowe. Na firmowej stronie internetowej różnych producentów można znaleźć wszelkie szczegółowe informacje, dowiedzieć się na temat właściwości produktów oraz skorzystać z kalkulatora kosztów montażu dla wybranego modelu pompy ciepła. Należy jedynie wybrać ilość osób korzystających z wody w jednym budynku lub mieszkaniu oraz jej średnie zużycie.
Olejowy grzejnik do salonu
Opracowanie: Atlantic Polska
Na podstawie: Atlantic Polska

Olejowy grzejnik do salonu

Firma Atlantic Polska posiada w ofercie grzejników model Galapagos, który wytwarza ciepło za pomocą radiacji. Zawiera on FLUIDE - oleisty płyn grzewczy, który odpowiada za szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła. Polecany jest szczególnie do instalacji w salonie.
Niskoszumowa kanalizacja wewnętrzna RAUPIANO PLUS
Opracowanie: Archipelag
Na podstawie: Archipelag

Ochrona przed hałasem

Hałas jest uciążliwy, dokuczliwy, a w efekcie szkodliwy dla organizmu. Aby zapobiegać nadmiernemu natężeniu dźwięków w domu, już na etapie wyboru projektu warto zadbać o technologie, które przyczynią się do ponadprzeciętnej redukcji hałasu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.