Światło
moro
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

Co może zaoferować klientom sklep militarny?

Zarówno młodzi chłopcy, jak i dojrzali panowie praktycznie od najdawniejszych czasów zainteresowani byli militariami, z bronią na czele. Młodzi chłopcy lubią na przykład zabawę w wojnę, używając wówczas zabawkowych pistoletów lub wręcz patyków udających pistolety. Dojrzali panowie zwykle mają własne pieniądze, które mogą być przeznaczone na oryginalne wykorzystywanie wolnego czasu. Propozycje, jakie daje do dyspozycji klientowi sklep militarny, są wciąż udoskonalane, dlatego dodatki militarno-survivalowe, takie jak np.
lampa wisząca
Opracowanie: Technolux
Na podstawie: www.technolux.pl

Solidny magazyn z lampkami

Szukając dobrego oświetlenia należy zawsze zastanowić się nad kilkoma czynnikami, jakie decydują o tym, jaki typ światła będzie najlepszy w określonej sytuacji. Na pewno należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie pomieszczenie chcielibyśmy oświetlić. Zupełnie inny typ lamp zakupimy, jeżeli ma to być lampa centralna oświetlająca cały pokój, albo jeżeli lampa potrzebna jest do oświetlenia tylko jakiejś małej przestrzeni, blatu stołu czy wystawy.
Rolety do okien dachowych fivaro
Na podstawie: http://fivaro.pl/

Osłaniamy okna

Własny kąt to własna ostoja służąca do zrelaksowania się. To miejsce, do jakiego powracamy po wykańczającym dniu w pracy, aby w końcu odpocząć i nacieszyć się wreszcie swobodą. Podczas gdy pragniemy się odizolować od całego świata, często wykonujemy to za pomocą zasłon. Nie tak dawno temu w każdym polskim oknie mogliśmy zobaczyć jak powiewała śnieżnobiała firanka lub kolorowa zasłona. Po tym mogliśmy poznać, że to mieszkanie ma najemców, którzy o niego dbają. Bynajmniej okna są niezwykle ważne. Dostarczają nam potrzebnego światła słonecznego, pomagają nam w kontakcie ze światem. Pomimo tego w każdej chwili możemy okna zasłonić.
stojak na wino
Opracowanie: Rosendahl
Na podstawie: Rosendahl

Możliwości aranżacji pięknego wnętrza

O ile teraz starasz się umeblować cztery kąty i nie masz informacji o tym zajęciu, zapraszamy do zapoznania się z artykułem. Prezentujemy w nim garść wartych uwagi koncepcji, które możesz urzeczywistnić w tym trudnym przedsięwzięciu.
Opracowanie: „StudioZ Projektowanie i Aranżac

Dopasuj światło do stylu swojego wnętrza

Wyposażenie mieszkania to zaledwie połowa problemu z głowy, jaki nastręcza kupno. Dobór praktycznych mebli to prawdziwa przyjemność zwłaszcza dla kobiet. W ferworze zakupów można odnaleźć naprawdę ciekawe sposoby na swoje mieszkanie. Kiedy mamy pewność jakie regały, krzesła będą stać w naszym domu, trzeba zastanowić się nad innymi rzeczami takimi jak np. oświetlenie.
barek
Opracowanie: KAM
Na podstawie: KAM

Jak urządzić własne mieszkanie

Jeżeli obecnie usiłujesz umeblować mieszkanie i nie masz dużego pojęcia o tym zajęciu, zachęcamy do lektury wpisu. Opisujemy w nim kilka wartych uwagi idei, które możesz urzeczywistnić w tym ciężkim zadaniu.
lampa wisząca
Opracowanie: INTERNITY
Na podstawie: INTERNITY

Oświetlenie w Twoim mieszkaniu

Remont to poważna rzecz. Można na nowo wymyślić wystrój, w których spędzamy czas – zarówno w pracy jak i w domu, zrealizować stare i poprawić jakość naszego otoczenia. Przy planowaniu zmian nie zapomnijmy o ważnym aspekcie: oświetleniu.
Opracowanie: metoc

Lampy nowoczesne

W Polsce ilość ciepłych dni jest bardzo niewystarczająca. Liczne i pochmurne wieczory bardzo źle oddziałują na nasz nastrój i dlatego potrzebne jest zapewnienie maksymalnej ilości nawet światła z żarówek do własnego organizmu. W związku z tym, że gros czasu spędzamy w budynkach obojętnie czy pracując czy po powrocie do domu trzeba poświęcić nieco uwagi na prawidłowy dobór światła w tych miejscach żeby rodzaj światła oraz jego ilość była jak najbardziej komfortowa dla nas.
lampy
Opracowanie: Technolux

Oświetlenie domów

Nie każdy orientuje się, jak kluczowe jest właściwe światło w życiu. Bez wątpienia najbardziej właściwe dla człowieka jest naturalne oświetlenie. Dużo analiz stwierdziło, że brak promieni słonecznych jest przyczyną zaburzeń psychicznych i fizycznych. Mieszkańcy półwyspu skandynawskiego chociażby regularnie cierpią na depresję.

Wymieniamy oświetlenie na LED

Moda na nowe żarówki nasila się. Możemy zmniejszyć stopniowo rachunki za prąd i próbujemy nowoczesnych możliwości. LED to stosunkowo nowa technologia, a zdobyła od razu popularność. Kilka lat temu zamieniliśmy zwykłe żarówki na świetlówki energooszczędne, a już wkroczyło nowe, lepsze rozwiązanie. Obecnie telewizory są dostępne w tej technologii. Faktycznie LED może oznaczać wyjątkowy?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.