Smartfony

Współczesne telefony nowej generacji

Interesującą tendencją, którą obecnie obserwuje się w ewolucji tego rodzaju akcesoriów jest odejście od miniaturyzacji. Jeszcze niedługi czas temu widać było, że telefony komórkowe stają się coraz mniejsze i że do tego zmierzają firmy je wytwarzające. Sytuacja uległa odwróceniu z kolei wtedy, gdy pojawiły się tak zwane smartphone’y. Aktualnie w kraju nie jest póki co niczym dziwnym, że ktoś posiada telefon nie będący smartphone’em. Ich zasięg jednak poszerza się i coraz większa liczba ludzi decyduje się na taki telefon.
komputer
Opracowanie: Iwan Gabovitch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie współcześnie nowinki czekają nas w urządzeniach elektronicznym?

Zanim Samsung został jednym z najważniejszych graczy w branży elektroniki, przez długi czas był jedną z wielu firm ze średniego pułapu cenowego i jakościowego. Zwycięski pochód firmy zaczął się dopiero z XXI wiekiem, kiedy to jej TV i smartfony zaczęły sprzedawać się coraz lepiej, gwarantując coraz lepszy stosunek ceny do jakości. Dodatkowo Samsung wdarł się w niszę produktów deklarowanych dla biznesu i użytkowników oczekujących nowoczesnych technologii – wystarczy przypomnieć przykładowo o telefonach jak i780 czy Galaxy S. Rewelacyjnie dopracowana oferta producenta wskazuje na to, że bezsprzecznie warto postawić na akwarium, gdyż producent dokłada wszelkich starań do udoskonalania ofert. Spory wybór wśród dobrze dopracowanych rozwiązań udowadnia, że na rynku odnaleźć można dużo ciekawych propozycji.
Ujarzmij każdy dźwięk
Opracowanie: Maxell
Na podstawie: Maxell

Zawsze warto mieć przy sobie muzykę i słuchawki

Jeśli Ty również nie wyobrażasz sobie życia bez urządzeń elektronicznych, bez wątpienia świetnie zdajesz sobie sprawę z faktu, jak drogie zazwyczaj potrafią być takie sprzęty wysokiej jakości. Gdzie zatem nabywać takie urządzenia w niezłych cenach? Przede wszystkim zdecydowanie powinieneś odpuścić sobie duże sklepy sprzedające sprzęty elektroniczne, bowiem one zwykle mają ogromne ceny. Weźmiemy muzykę w każde miejsce bez problemów i ograniczeń. Melodie umilą drogę do szkoły, do pracy czy do domu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.