Kominki
kominek w salonie
Opracowanie: Kendyl Young
Na podstawie: http://www.flickr.com

Warto zwrócić uwagę na dawane nam do dyspozycji możliwości

Odróżniające się na tle innych dekoracji ogrodowych otoczaki do ogrodu to cenione przez klientów ozdoby. Mnogość ofert oferowanych nam przez producenta spotyka się z ogromną aprobatą klientów na rynku. Wskazane jest systematycznie odświeżać oferty, by wybierać dla siebie te rewelacyjne. Nie bez znaczenia jest także to, aby dokładnie przeanalizować swe kryteria, jakimi kierujemy się przy wyborze. Do dyspozycji klientów jest wiele ofert, które okazują się w rezultacie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.
Kominek naścienny Burbank
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Nowoczesne kominki naścienne

Mieszkanie o małym metrażu wymaga przemyślanej aranżacji, będącej kluczem do stworzenia praktycznego, przestronnego wnętrza. Dobrym sposobem na zaoszczędzenie miejsca w domu jest zagospodarowanie ścian.
kominek elektryczny
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Fakty i mity o kominkach elektrycznych

Przestarzałe opinie na temat kominków elektrycznych dotąd nie zostały obalone: drogie w eksploatacji, nie budują intymnej atmosfery, mają tandetny wygląd. Współczesne kominki elektryczne, spełniają najwyższe kryteria pod względem estetycznym oraz funkcjonalnym
Kominek Cassado z obudową Optiflame
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Wnętrze w twoim stylu, czyli sposób na modną aranżację z kominkami

Aranżacja mieszkania to zajęcie czasochłonne i trudne, jednak przynoszące wiele satysfakcji. Plany, które do tej pory obecne były jedynie w sferze wyobrażeń oraz na szkicach projektowych nabierają bowiem realnych kształtów, a wykreowana przestrzeń staje się miejscem przyjaznym domownikom.
salon
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Elektryczne wkłady kominkowe do wyboru

Wkład kominkowy to najważniejszy element kominka. Jest on odpowiedzialny zarówno za efekty wizualne, jak i cieplne. Dobór odpowiedniego modelu jest jednak niełatwą decyzją, która powinna być podjęta bardzo starannie.
salon
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Kominki elektryczne z efektem 3D

Technika 3D, znana głównie z ekranizacji filmowych i gier komputerowych, znalazła swoje zastosowanie również w produkcji kominków elektrycznych. Inżynierowie z grupy Glen Dimplex, w centrum badań i rozwoju w Irlandii, opracowali bowiem nowatorską technologię 3 D Opti-Myst®.
Kominek elektryczny Bach marki Optiflame
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Odpoczynek w blasku płomieni

Każdy dzień niesie ze sobą mnóstwo obowiązków. Nieustanny stres, pośpiech i ciągłe napięcie wywołuje zmęczenie i spadek formy. Warto zatem zadbać o codzienny relaks. Widok płonących polan kominka elektrycznego Bach marki Optiflame pomoże ukoić zszarpane nerwy, a blask płomieni, rozchodzący się po naszym domu będzie sprzyjał wypoczynkowi, niezbędnemu do stawienia czoła kolejnym wyzwaniom.
kominek elektryczny
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Nowoczesne kominki elektryczne

Duże, otwarte przestrzenie i minimalizm formy sprawiają, że mieszkania w nowoczesnym stylu często postrzegane są jako zimne i ascetyczne. Sposobem na wprowadzenie do nich przytulnej i domowej atmosfery mogą być kominki elektryczne Bella, Bianca oraz Laguna marki Optiflame, których nowoczesny design doskonale harmonizować będzie ze współczesną stylistyką.
salon
Opracowanie: Dulux®
Na podstawie: Dulux®

Malowanie kominka

Kominek najczęściej umieszczamy w salonie, jadalni bądź kuchni. Jego niezwykłe ciepło i nastrojowe światło dodają tym pomieszczeniom przytulnego charakteru. Istotna jest zatem odpowiednia aranżacja przestrzeni wokół niego i materiał, z którego wykonana jest obudowa.

Któż z nas nie marzy o romantycznych chwilach spędzanych w chłodne wieczory przy trzaskającym ogniu? Przecież każdy lubi patrzeć w relaksujące światło płonącego drewna...
kominek elektryczny
Opracowanie: Optiflame

Kominki elektryczne

Blask i ciepło bijące z płonącego kominka potrafią wyczarować we wnętrzu przytulną atmosferę, a także skłaniają do refleksji, marzeń i relaksu. Warto zatem zadbać, by tańczące w palenisku języki ognia były jak najbardziej realistyczne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.