Wnętrze w twoim stylu, czyli sposób na modną aranżację z kominkami

Kominek Cassado z obudową Optiflame
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame
Aranżacja mieszkania to zajęcie czasochłonne i trudne, jednak przynoszące wiele satysfakcji. Plany, które do tej pory obecne były jedynie w sferze wyobrażeń oraz na szkicach projektowych nabierają bowiem realnych kształtów, a wykreowana przestrzeń staje się miejscem przyjaznym domownikom. Kominki z obudową marki Optiflame, dzięki ciekawemu wzornictwu będą stanowić inspirację dla urządzenia domu w wyjątkowy sposób.

Przede wszystkim funkcjonalnie
Kominki elektryczne z obudową można określić jako sztukę użytkową. Oprócz walorów estetycznych, które zawdzięczają stylowym obudowom, warto wspomnieć o ich praktycznym zastosowaniu i komforcie użytkowania. Przede wszystkim, kominki z obudową marki Optiflame, nie wymagają skomplikowanego montażu. Wystarczy wyjąć zakupiony model z opakowania, ustawić go w dowolnie wybranym miejscu i podłączyć do gniazda elektrycznego, by uzupełnić wnętrze o atrakcyjny i szykowny mebel. Co ważne kominki elektryczne nie brudzą pomieszczeń sadzą czy popiołem i nie trzeba ich czyścić. Nie musimy się również przejmować wygospodarowaniem dodatkowego miejsca na składowanie opału. Co więcej kominki elektryczne z obudową posiadają wbudowane termowentylatory, dzięki czemu mogą emanować ciepłem. Należy podkreślić, iż funkcję ogrzewania można uruchomić niezależnie od efektu płomienia. Kominki z obudową będą stanowić zatem niezwykłe uzupełnienie wyposażenia mieszkań zarówno zimą jak i latem.

Tradycyjnie i gustownie
Kominek Bella z obudową Optiflame
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame
Kominki marki Optiflame, z klasycznymi obudowami, zaprojektowane zostały z myślą o wnętrzach urządzonych w tradycyjnym stylu. Milano, Rome i Verona, z obudowami fornirowanymi naturalnym drewnem, charakteryzują się eleganckim wykończeniem oraz stonowaną kolorystyką. Z pewnością przypadną one do gustu wielbicielom precyzji wykonania i naturalnych surowców, charakterystycznych dla stylu klasycznego. Dodatkowo obudowa kominka elektrycznego Verona, zaprojektowana została w taki sposób, by ustawić ją w narożniku pomieszczenia, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju. W wystrój mieszkań zaaranżowanych w klimacie Retro wpisze się natomiast wytworny kominek Vienna. Swój niepowtarzalny wygląd kominek zawdzięcza oprawie w kolorze polerowanego drewna orzechowego, bogato pokrytej ornamentami oraz ręcznie wykończonymi detalami.

Nowocześnie i designersko
Modele Albany z obudową, Bella, Laguna czy Cassado marki Optiflame to z kolei kominki dedykowane miłośnikom rozwiązań minimalistycznych. Proste geometryczne obudowy, utrzymane w modnych kolorach sprawiają, iż kominki te najlepiej sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylistyce współczesnej. W kominku Albany z obudową dodatkowo zastosowano nowatorską technologię Opti-Myst®, która pozwala na osiągnięcie doskonałej iluzji ognia. Dzięki unikalnej technice, polegającej na wygenerowaniu mgły wodnej za pomocą ultradźwięków migoczące w palenisku języki ognia wyglądają bardzo naturalnie, na czym z pewnością zyska również aranżacja pomieszczenia, które rozświetlą.

Pomysłowo i praktycznie
Kominek Rome z obudową Optiflame
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame
Urządzając mieszkanie dużą wagę przywiązujemy nie tylko do mebli, ale również elementów dekoracyjnych. Aby ocieplić atmosferę wnętrza oraz dodać mu osobistego i kameralnego charakteru, na komodach bądź biurkach umieszczamy często fotografie naszych najbliższych. Jednakże ramki do zdjęć postawione na meblach kurzą się, przewracają oraz zajmują dużo miejsca. Kominki elektryczne Bradford oraz Acadian marki Optiflame, ze specjalnych ramkami znajdującymi się w bocznych pilastrach obudowy, mogą być rozwiązaniem tego typu problemów. Modele Bradford i Acadian doskonale odnajdą się w nastrojowej bibliotece, klasycznie urządzonym salonie bądź prywatnym gabinecie i sprawią, że aranżacja zyska nowego, mistycznego wręcz wymiaru.

Odpowiednie umeblowanie i dostosowanie elementów dekoracyjnych do naszych upodobań oraz stylistyki pomieszczenia ma bardzo istotny wpływ na wygląd mieszkania oraz komfort życia. Podczas urządzania wymarzonej przestrzeni warto zatem wykorzystać meble, które łączą w sobie funkcje estetyczne z funkcjonalnymi. Te dwie role z pewnością spełnią stylowe kominki z obudową marki Optiflame.
Na podstawie: Fly PR
Opracowanie: Beata Czarkowska
11-09-28 16:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.