Odpoczynek w blasku płomieni

Kominek elektryczny Bach marki Optiflame
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame
Każdy dzień niesie ze sobą mnóstwo obowiązków. Nieustanny stres, pośpiech i ciągłe napięcie wywołuje zmęczenie i spadek formy. Warto zatem zadbać o codzienny relaks. Widok płonących polan kominka elektrycznego Bach marki Optiflame pomoże ukoić zszarpane nerwy, a blask płomieni, rozchodzący się po naszym domu będzie sprzyjał wypoczynkowi, niezbędnemu do stawienia czoła kolejnym wyzwaniom.

Natłok zajęć i praca do późnego wieczora to scenariusz z życia niejednego z nas. Po powrocie do domu marzymy o kubku gorącej herbaty, ciekawej lekturze i błogiej ciszy. Urządzając mieszkanie powinniśmy więc zwrócić uwagę na wystrój, który będzie sprzyjał atmosferze relaksu. Sposobem na przytulną aranżację będzie kominek elektryczny Bach marki Optiflame. Jako specjalista od budowania nastroju pomoże stworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat, a nasze wnętrza nabiorą oryginalnego charakteru.

W kręgu domowego ogniska
Ogień to symbol życia oraz energii witalnej. Jego kojący widok sprzyja zadumie i refleksji. Dla miłośników odprężenia w domowym zaciszu powstał zatem kominek elektryczny Bach marki Optiflame. Dzięki niezwykle realistycznemu efektowi płonących polan, który działa niezależnie od funkcji grzewczej, kominek Bach otuli wnętrze przyjemnym blaskiem. Komfortowy nastrój spotęguje również wbudowany termowentylator o mocy 2 kW, który rozprowadzi we wnętrzu delikatne ciepło. Możliwość zmniejszenia, bądź zwiększenia temperatury za pomocą termostatu oraz dwupozycyjnego przełącznika mocy to kolejne udogodnienie.
Kominek Bach marki Optiflame  sposób na oryginalną aranżację
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame
Zwolennikom komfortowych rozwiązań do gustu z pewnością przypadnie możliwość regulowania pracy kominka za pomocą pilota zdalnego sterowania. Co więcej, kominek Bach marki Optiflame jest prosty w obsłudze i komfortowy w użytkowaniu. Wystarczy podłączyć go do prądu, zasiąść wygodnie w fotelu i nie przejmować się czynnościami, które mają miejsce w przypadku rozwiązań tradycyjnych, takich jak składowanie drewna, czy usuwanie popiołu.

Sposób na przełamanie monotonii
Nowoczesne mieszkanie musi być praktyczne i wygodne. Nie powinno w nim jednak zabraknąć ciekawych dodatków oraz przedmiotów, które nadadzą mu niepowtarzalnego klimatu. Kominek elektryczny Bach marki Optiflame, przeznaczony do montażu ściennego, to doskonały sposób na przełamanie monotonii. Ciekawy design kominka to sposób na niebanalną aranżację w każdym pomieszczeniu, zarówno w salonie jak i gabinecie. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim unikatowa obudowa kominka Bach marki Optiflame o wymiarach 628 x 720 x 190 mm, która swoim wyglądem przypomina elegancką oprawę obrazu. Dodatkowo nietypowy kolor ramy w odcieniu antracytu, wprowadza do pomieszczenia odrobinę szyku i nutę kokieterii. Warto również zwrócić uwagę na konstrukcję, która umożliwia zabudowanie kominka we wnęce ściennej. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić miejsce, a kominek Bach marki Optiflame, o intrygującym designie, ozdobi zarówno przestronne, jak i mniejsze pomieszczenia.

Otoczenie, w którym przebywamy ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. We własnych domach pragniemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Nowy kominek Bach marki Optiflame pomoże wyczarować wspaniały klimat, sprzyjający wypoczynkowi, równocześnie będąc bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym, dopełniającym aranżację wnętrza.
Na podstawie: Fly PR
Opracowanie: Beata Czarkowska
11-02-17 09:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.