Szkło
dom
Opracowanie: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: Xella Polska Sp. z o.o.

Kupno domu we Wrocławiu – co należy wiedzieć?

Budując dom we Wrocławiu warto mieć na uwadze nie tylko kwestie estetyczne, mimo że oczywiście to właśnie one mają obecnie ogromne znaczenie, ale też na praktyczność wykorzystywanych rozwiązań. Dotyczy to również drzwi. Wrocławski rynek odznacza się obecnie bogactwem podobnych wyrobów. Oferowane są między innymi drzwi drewniane, z tańszych sklejek lub przesuwne. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się drzwi szklane. Można je kupić bez wątpienia w większości sklepów, opcjonalnie zamówić od razu u specjalisty, jakim jest szklarz. Należy jednakże bezwzględnie pamiętać, że takie rozwiązanie ma wady oraz zalety.
Panel dachowy z tworzywa sztucznego Fastlock
Opracowanie: Icopal S.A.

Wykończenie domu - daszki ze szkła

Jeżeli pragniesz szczycić się niepowtarzalnym domem, możesz postawić na elementy szklane. Posiadasz taras? Zamiast pospolitych balustrad z betonu, zainstaluj balustrady szklane. W internecie odszukasz oferty dostawców szklanych elementów i bez wątpienia znajdziesz coś perfekcyjnie dla ciebie.
Opracowanie: paulr.ca

Szkło od zawsze jest niezmiernie cenione przez budowniczych

Jego barwa oraz wszechstronność jest doceniana po dziś dzień, w efekcie czego szkło ani odrobinę nie straciło na popularności i jest jednym z najczęściej używanych surowców w ludzkim otoczeniu. Zabudowy szklane nie dziwią zatem.
Opracowanie: paulr.ca

Szkło i metal w aranżacji domu

Współczesny, minimalistyczny design zyskuje na popularności coraz bardziej. Już nie tylko w wielkich biurowcach, ale też w naszych własnych mieszkaniach wykorzystuje się do wykańczania wnętrz materiały takie jak stal czy szkło. Nikogo nie dziwią już surowe betonowe konstrukcje w mieszkaniach, w szczególności jeśli są to lokale typu loft, do których idealnie pasuje taki przemysłowy styl wystroju. Również „zwyczajne” mieszkanie w bloku da się diametralnie zmienić wykorzystując tego rodzaju stylistykę.
Opracowanie: nouknouk

Fototapety do domów

Nietypowe projekty wnętrz świetnie pasują do współczesnego stylu. Wybór jest spory, więc wszystko zależy od pomysłu, ale też od gustu. Ściany to spore wyzwanie.
Opracowanie: Saint-Gobain Glass

Szklane schody - luksus w Twoim mieszkaniu

W „Przedwiośniu” wątek o szklanych domach symbolizować miał dobrobyt i nowoczesność, które wynikały z wykorzystania jako materiału budowlanego różnobarwnego szkła. Można więc wywnioskować, że przyszło nam żyć w dobrych czasach, gdyż szklane domy stały się rzeczywistością.
Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE
Opracowanie: BRITOP Lighting
Na podstawie: BRITOP Lighting

Daszki szklane - w jakim budynku warto zastosować?

Jeśli pragniesz szczycić się oryginalnym domem, musisz postawić na elementy szklane. W domu jest taras? W miejsce pospolitych balustrad z betonu, zastosuj balustrady szklane. W sieci odszukasz oferty dostawców szklanych balustrad i bez wątpienia kupisz coś perfekcyjnie dla ciebie.
szkło
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Na podstawie: Saint-Gobain Glass

Czy wiesz jak udekorować mieszkanie szkłem?

Szkło ludzkość może wyprodukować już od tysięcy lat. Lecz dopiero od paru wieków umiemy wytwarzać estetyczne i użyteczne szklane kawałki. W średniowieczu wyłącznie najbogatsi ludzie, tacy jak np. królowie, mogli zafundować sobie użycie szła w oknach ich nieruchomości.
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Opracowanie: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie: Knauf Sp. z o.o.

Przytulne wnętrze – nietypowe ściany

Nietypowe projekty wnętrz idealnie łączą się z nowoczesnym stylem. Rozwiązań jest mnóstwo, dlatego efekt jest zależny od pomysłu, ale też od dobrego smaku. Ściany to największe wyzwanie.
Fototapeta na szkle
Opracowanie: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

Fototapeta na szkle – odporna na wilgoć i ciepło

Fototapeta to coraz modniejszy sposób zdobienia ścian. Górski pejzaż w salonie, plaża nad łóżkiem w sypialni – to dość częste widoki. Jednak okazuje się, że fototapetę możemy z łatwością zamontować także na ścianie w łazience lub w kuchni – między półkami, blisko źródła ciepła i wilgoci. Rozwiązaniem jest fototapeta na szkle.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.