Fototapety do domów

Opracowanie: nouknouk
Nietypowe aranżacje wnętrz świetnie pasują do współczesnego stylu. Pole do popisu jest spore, więc wszystko jest zależny od wyobraźni, ale też od gustu. Ściany to duże wyzwanie. Farba czy tapeta, a może lepiej urozmaicić dom?

W latach 90-tych nadeszła moda na tapety, które rywalizowały z mieszkaniami wyłożonymi boazerią. Malowanie jest najłatwiejsze, daje też opcję szybkiej zmiany wystroju, gdy chcemy wymienić kolor. Nie boimy się już soczystych kolorów i bawienie się kolorami w eleganckich domach jest już normą. Pomarańczowo-czarna kuchnia jest odważnym pomysłem, ale takie kompozycję da się zobaczyć na żywo, nie jedynie w Internecie.

Drzewo na ścianie

Sprawdź też

Przytulne wnętrze – nietypowe ściany

Płyty ogniochronne firmy Knauf
Opracowanie: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie: Knauf Sp. z o.o.
Nietypowe projekty wnętrz idealnie łączą się z nowoczesnym stylem. Rozwiązań jest mnóstwo, dlatego efekt jest zależny od pomysłu, ale też od dobrego smaku. Ściany to największe wyzwanie.


Coraz popularniejsze są naklejki na ścianę (http://twoje-fototapety.pl/Produkt-13-naklejka-na-szyby). Awangardowe kształty, retro zdobienia albo drzewa w kontrastującym ze ścianą kolorze. Trzeba wybrać najlepsze miejsce i szybko ozdobić je ładnym wzorem – tak samo błyskawicznie można się go odkleić. W dziecięcych pokojach, zaraz nad spaniem mama może umieścić misia z ukochanej dobranocki i tworzyć długie historie z nim w roli głównej. W podobny sposób można też zmienić pokoik malucha w kolorową łąkę.

Ściana jako dzieło sztuki

Fototapety (http://twoje-fototapety.pl/Produkt-6-fototapety) mogą kojarzyć się po raz kolejny z XX wiekiem i nieśmiertelną meblościanką, ale obecnie nie muszą demonstrować jelenia na rykowisku. Dzisiejsza fototapeta przedstawia to, czego sobie życzymy. Miłośnicy pięknych zdjęć mogą wybrać rzeczywiście wyjątkowe ujęcia makro przyrody albo widok współczesnego miasta, co ładnie łączy się industrialna konwencją. Abstrakcyjne obrazy nie mogą zajmować powierzchni, dużej ściany, najlepiej, by wprowadzono je jako główny punkt, ale w połączeniu z pasującym kolorem farb.

Panele szklane

W łazience i kuchni rzeczywiście nie musi panować glazura. Panele ze szkła to interesująca alternatywa dla płytek. Pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami każdy może zamieścić sobie widok na panoramę Paryża albo wesołe wzory na szklanych płytach. W łazience takie szkło w kolorze intensywnego, najlepiej podsycone światłem, zrobi piorunujące wrażenie na gościach. To faktycznie opcja dla ceniących sobie elegancję i przy okazji lekką ekstrawagancję.
Opracowanie: ...
13-05-15 14:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.