Bosch
Urządzenie jest bezprzewodowe, co gwarantuje użytkownikowi swobodną pracę w domu i ogrodzie.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Wiercenie z udarem, bez udaru i wkręcanie

Bosch wprowadza na rynek nowy model Uneo Maxx, który różni się od modelu Uneo mocniejszym, wymiennym akumulatorem o dłuższym czasie pracy i posiadającym szybszą ładowarkę. Urządzenie łączy w sobie trzy funkcje: młota udarowo-obrotowego, wiertarki i wkrętarki. Lekkie i poręcze narzędzie jest idealne dla użytkowników, którzy regularnie i intensywnie zajmują się pracami w domu i ogrodzie.
Modele bezprzewodowe posiadają wydajne akumulatory litowo jonowe 36 V.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Wygoda podczas pracy w ogrodzie

Bosch wyposażył kosiarki Rotak w uchwyt Ergo-Flex, dzięki któremu są one łatwiejsze w prowadzeniu, a dodatkowo nie powodują nadwyrężenia ramion i pleców. Nowy uchwyt umożliwiający ułożenie dłoni w wielu pozycjach oraz regulacja wysokości pracy gwarantują koszenie trawy w komfortowej pozycji.
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Poręczne urządzenia do wielu prac szlifierskich

Kompaktowy i ergonomiczny kształt nowych narzędzi Bosch z linii profesjonalnej umożliwia wszechstronne prace szlifierskie. Urządzenia wyposażono w mocny silnik 600/650 W z systemem łagodnego rozruchu, który zapewnia szybkie tempo pracy. Blokada Kickback Stop gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Oba modele są dostępne w sprzedaży od kwietnia 2011.
Nowe wiertarko wkrętarki akumulatorowe marki Bosch
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Nowe, lekkie i poręczne wiertarko-wkrętarki

Nowe, lekkie i poręczne wiertarko-wkrętarki GSR 14,4 V-LI Professional i GSR 18 V-LI Professional z linii Dynamic ustanawiają nowy standard pracy – na jednym cyklu ładowania akumulatora mogą wkręcić do 500 wkrętów. O ich wydajności decydują przede wszystkim nowa przekładnia i czteropolowy silnik Boscha. Narzędzia są dostępne w sprzedaży od lutego.
Sprzęgło przeciążeniowe Anti Rotation gwarantuje wyższy standard bezpieczeństwa pracy.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Wysoka wydajność wiercenia

GSB 162-2 RE Professional firmy Bosch to nowa, wydajna wiertarka udarowa, umożliwiająca wykonanie zaawansowanych prac z użyciem diamentowych koronek wiertniczych. Urządzenie zostało wyposażone w silnik o mocy 1 500 W oraz sprzęgło przeciążeniowe Anti-Rotation, zwiększające bezpieczeństwo pracy. Dzięki temu idealnie sprawdza się przy wyjątkowo wymagających pracach. Produkt dostępny jest w sprzedaży od stycznia.
Standardowy zestaw Dremel Multi Max
Opracowanie: Dremel
Na podstawie: Dremel

Narzędzie wszechstronnego zastosowania

Dremel poszerzył swoją ofertę o nowy system - Dremel Multi-Max, który składa się z bezprzewodowego narzędzia oscylacyjnego oraz szerokiej gamy akcesoriów i przystawek do cięcia, ścierania, szlifowania, usuwania fug, usuwania warstw wierzchnich oraz wielu innych prac. Oprócz unikatowych akcesoriów i przystawek narzędzie zostało wyposażone w mechanizm Quickfit, ułatwiający ich sprawną wymianę.
Piła AKE 30 LI to idealne narzędzie do wszystkich prac ogrodowych związanych z piłowaniem
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Idealne narzędzie ogrodowe

Pierwsza piła łańcuchowa z akumulatorem litowo-jonowym 36 V, w ofercie marki Bosch, jest już dostępna na rynku. Nowa piła powiększa rodzinę wydajnych, akumulatorowych narzędzi ogrodowych Bosch wykorzystujących technologię litowo-jonową. Narzędzie zapewnia pełną swobodę pracy, jaką oferowała dotąd tylko piła spalinowa i jednocześnie posiada zalety urządzenia z napędem elektrycznym. Wysoka moc oraz prowadnica o długości 30 cm sprawiają, że piła AKE 30 LI szybko upora się ze wszystkimi pracami domowymi i ogrodowymi związanymi z piłowaniem.
Pistolet do klejenia PKP 7,2 LI marki Bosch
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Zawsze gotowy do klejenia

Firma Bosch poszerzyła paletę swoich urządzeń litowo-jonowych przeznaczonych do domu i ogrodu, o kolejne, praktyczne narzędzie. W grudniu pojawił się w sprzedaży pistolet do klejenia PKP 7,2 LI, który nie wymaga dostępu do sieci i klei niemal wszystkie materiały: tworzywa sztuczne, metal, szkło, papier, kamień, ceramikę, drewno, korek, piankę, skórę i tkaniny. Ponieważ akumulatory litowo-jonowe posiadają niski stopień samorozładowania, pistolet jest w pełni gotowy do użycia nawet po kilku miesiącach przerwy w pracy.
Akumulatorowa wiertarko wkrętarka udarowa Bosch
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Najmniejsze i rekordowo wytrwałe wiertarko-wkrętarki

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe GSB 14,4 V-LI Professional i GSB 18 V-LI Professional z linii „dynamicseries“ są przykładem idealnego połączenia niezwykle kompaktowej konstrukcji i wydajności. Dzięki bardzo krótkiemu korpusowi (tylko 195 mm) są najmniejszymi akumulatorowymi wiertarko-wkrętarkami udarowymi w swojej klasie. Posiadają funkcję wiercenia z udarem do wykonywania otworów w murze. Osiągają wysoki moment obrotowy dzięki zastosowaniu nowej koncepcji przekładni oraz 4-biegunowego silnika Bosch.
Nowy laser krzyżowy firmy Bosch
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Najbardziej niezawodny detektor w swojej klasie

Nowy detektor uniwersalny Bosch GMS 120 Professional, przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych, odznacza się większą niezawodnością działania od innych urządzeń tego typu. Wykrywa przewody pod napięciem, metale i konstrukcje drewniane w ścianach lub sufitach. Jest jedynym detektorem na rynku z funkcją automatycznej kalibracji, co pozwala wykluczyć błędy pomiaru spowodowane nieprawidłową kalibracją urządzenia.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.