Poręczne urządzenia do wielu prac szlifierskich

Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch
Kompaktowy i ergonomiczny kształt nowych narzędzi Bosch z linii profesjonalnej umożliwia wszechstronne prace szlifierskie. Urządzenia wyposażono w mocny silnik 600/650 W z systemem łagodnego rozruchu, który zapewnia szybkie tempo pracy. Blokada Kickback Stop gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Oba modele są dostępne w sprzedaży od kwietnia 2011.

Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch to uniwersalne narzędzia, stosowane głównie do prac związanych z usuwaniem zadziorów lub szlifowaniem. Ich zaletą są przede wszystkim kompaktowe wymiary i niewielki ciężar (1,4 kg). Nowe urządzenia doskonale leżą w dłoni i są wygodne, co jest szczególnie istotne przy pracy jedną ręką oraz w miejscach trudno dostępnych. Silnik o mocy 600/650 W z systemem łagodnego rozruchu zapewnia szybkie tempo pracy. Wbudowana blokada Kickback Stop gwarantuje wysoki standard bezpieczeństwa: w razie zablokowania szlifierki w trudnym materiale urządzenie natychmiast się wyłącza.

Precyzję pracy przy użyciu szlifierek GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional zwiększa nowy system mocowania osprzętu, który pozwala zamontować ściernice bez luzu. System Constant Electronic utrzymuje stałą prędkość obrotową także przy zwiększonym obciążeniu.

Tym, co wyróżnia szlifierki proste firmy Bosch, jest ich długa żywotność. Wyjątkowo trwałe szczotki węglowe obniżają do minimum nakłady serwisowe, zapewniając lepszą ochronę silnika, a system bezpośredniego chłodzenia zapobiega przeciążeniom. Podwójnie uszczelnione łożysko kulkowe zwiększa odporność urządzeń GGS 28 C/CE Professional na działanie pyłu. Narzędzia te mogą być używane przez ślusarzy, konstruktorów statków, maszyn i konstrukcji stalowych oraz kamieniarzy i rolników – do prac szlifierskich, usuwania zadziorów ze spawów, fazowania, zaokrąglania krawędzi oraz ostrzenia metalowych przedmiotów.

Szlifierki proste Bosch są dostępne w dwóch wersjach: GGS 28 C Professional o prędkości obrotowej 28 000 obr./min oraz GGS 28 CE Professional z płynną regulacją prędkości obrotowej w zakresie od 10 000 do 28 000 obr./min, która umożliwia wszechstronne zastosowania.
Na podstawie: Bosch
Opracowanie: Ewa Łukawska
11-04-21 10:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.