Wiercenie z udarem, bez udaru i wkręcanie

Urządzenie jest bezprzewodowe, co gwarantuje użytkownikowi swobodną pracę w domu i ogrodzie.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch
Bosch wprowadza na rynek nowy model Uneo Maxx, który różni się od modelu Uneo mocniejszym, wymiennym akumulatorem o dłuższym czasie pracy i posiadającym szybszą ładowarkę. Urządzenie łączy w sobie trzy funkcje: młota udarowo-obrotowego, wiertarki i wkrętarki. Lekkie i poręcze narzędzie jest idealne dla użytkowników, którzy regularnie i intensywnie zajmują się pracami w domu i ogrodzie. Uneo Maxx jest częścią systemu narzędzi akumulatorowych 18 V „Power4All”.

Jedno urządzenie do wszystkich popularnych zastosowań
Model Uneo Maxx waży wraz z akumulatorem tylko 1,4 kg i łączy w sobie trzy funkcje: wiercenie z udarem, wiercenie i wkręcanie. Pneumatyczny mechanizm udarowy pozwala wiercić w betonie otwory do średnicy 10 mm – i to o 50% szybciej niż najlepsze, porównywalne modele konkurencyjne. Wystarczy zmienić położenie przełącznika, by młot udarowo-obrotowy zmienił się w wiertarkę lub wkrętarkę. Chcąc wykonać popularne prace, jak np. powieszenie lampy, montaż szafek kuchennych czy montaż mebli, użytkownik nie musi już zmieniać narzędzi, lecz jedynie osprzęt – z wierteł na końcówki wkręcające. System SDS-Quick sprawia, że wymiana osprzętu jest niezwykle łatwa i szybka.

Chcąc wykonać popularne prace, jak np. powieszenie lampy użytkownik nie musi już zmieniać narzędzi, lecz jedynie osprzęt.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch
Urządzenie jest bezprzewodowe, co gwarantuje użytkownikowi swobodną pracę w domu i ogrodzie. Nowy Uneo Maxx jest zasilany wymiennym akumulatorem litowo-jonowym 18 V. Ponieważ akumulatory litowo-jonowe nie rozładowują się samoczynnie, są zawsze gotowe do użycia. Ponadto nie wykazują także efektu pamięci: można je w każdej chwili doładować, nie ryzykując obniżenia pojemności. Na jednym cyklu ładowania akumulatora można wywiercić ok. 20 otworów o średnicy 10 mm w betonie lub 120 otworów o tej samej średnicy w drewnie. Pojemność akumulatora wystarcza na wkręcenie maks. 130 wkrętów (5 x 60 mm). Znajdująca się w wyposażeniu standardowym 1-godzinna ładowarka umożliwia szybkie naładowanie akumulatora.

Logo na opakowaniu informuje, że nowy Uneo Maxx należy do systemu urządzeń akumulatorowych „Power4All“. Oznacza to dodatkowe korzyści dla użytkowników: akumulator litowo-jonowy 18 V może być wymiennie stosowany w tej klasie napięcia i pasuje obecnie do 9 różnych narzędzi Bosch przeznaczonych do prac w domu i ogrodzie. Narzędzie można kupić zarówno z akumulatorem i ładowarką, jaki i bez akumulatora i ładowarki.

Pozostałe atuty nowego urządzenia to miękka okładzina Softgrip na rękojeści zapewniająca bezpieczne i wygodne trzymanie narzędzia oraz oświetlenie „PowerLight“. Dioda gwarantuje dobre oświetlenie miejsca pracy, także w miejscach zaciemnionych.

W wyposażeniu standardowym znajduje się: 1-godzinna ładowarka, akumulator, 2 wiertła do kamienia (6 i 8 mm), 2 uniwersalne wiertła do drewna i metalu (5 i 6 mm) oraz 4 długie końcówki wkręcające różnego typu. Oznacza to, że bezpośrednio po zakupie użytkownik może przystąpić do pracy.
Na podstawie: Bosch
Opracowanie: Ewa Łukawska
11-04-27 09:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.