Rolety
Okno w bloku
Opracowanie: Erich Ferdinand
Na podstawie: http://www.flickr.com

Osłanianie okna w w Polsce gra bardzo istotną rolę

Większość z nas montuje coś w okiennicach, po pierwsze z takiego powodu, aby zachować nieco intymności i prywatności. No i rzecz jasna wieszane firanki, zasłony, rolety i tym podobne rzeczy pełnią duże znaczenie dekoracyjne, wiele osób urządzając swoje mieszkanie bardzo będzie zwracać uwagę również na tę część wystroju.
Rolety w angielskim stylu
Opracowanie: Franc Gardiner
Na podstawie: Franc Gardiner

Wyróżnij swoje okna

Interesującą oraz nieinwazyjną metodą dekorowania rozmaitych pomieszczeń w domu lub w mieszkaniu jest zainstalowanie rolet. Tak zwane okienne rolety to rozwiązanie idealne tak do niewielkich przestrzeni oraz do tych większych, bo spełniają szereg istotnych w codziennym funkcjonowaniu roli. Nawet nieznacznych rozmiarów okna mogą się okazać idealne do przyozdobienia ich za pomocą najnowocześniejszych rolet okiennych sprawdzonego producenta.
Rolety do okien dachowych fivaro
Na podstawie: http://fivaro.pl/

Osłaniamy okna

Własny kąt to własna ostoja służąca do zrelaksowania się. To miejsce, do jakiego powracamy po wykańczającym dniu w pracy, aby w końcu odpocząć i nacieszyć się wreszcie swobodą. Podczas gdy pragniemy się odizolować od całego świata, często wykonujemy to za pomocą zasłon. Nie tak dawno temu w każdym polskim oknie mogliśmy zobaczyć jak powiewała śnieżnobiała firanka lub kolorowa zasłona. Po tym mogliśmy poznać, że to mieszkanie ma najemców, którzy o niego dbają. Bynajmniej okna są niezwykle ważne. Dostarczają nam potrzebnego światła słonecznego, pomagają nam w kontakcie ze światem. Pomimo tego w każdej chwili możemy okna zasłonić.
Rolety zaciemniające VELUX
Opracowanie: VELUX
Na podstawie: VELUX

Różnego rodzaju zasłony i rolety do domu

Wśród ofert znaleźć można mnóstwo opcji, by udekorować okna. Zasłonki nigdy nie wychodzą z mody, jednak warto dzisiaj inwestować w niespotykane dekoracje. Wybierając spośród form zasłon okiennych warto wybierać tzw. rolety dzień-noc. Połączenie rolet, jakie przydatne będą zarówno w ciągu doby, jak i w nocy to doskonałe i praktyczne rozwiązanie. Zaoszczędzenie pieniędzy oraz miejsca jest dziś w najwyższej w cenie.
budowa domu
Opracowanie: FRESH PR
Na podstawie: FRESH PR

Przygotowujemy swój dom - tylko tak naprawdę jak?

Należy mieć na uwadze, że jeżeli pragniemy zbudować dom, przede wszystkim musimy wiedzieć, że czymś absolutnie istotnym jest to by najzwyczajniej w świecie szczegółowo zastanowić się, jak w istocie chcemy, aby posiadany przez nas dom prezentował się. Nikt nie powiedział, że jeżeli trochę się nie podszkolimy, to będziemy mieć wielkie kłopoty z budowaniem własnego domu. W końcu autentycznie wszystko możemy znaleźć na witrynach internetowych.
Fotorolety - „dodatek”, który zmienia wnętrze
Opracowanie: www.fotorolety.com
Na podstawie: www.fotorolety.com

Fotorolety - „dodatek”, który zmienia wnętrze

Wieża Eiffla na wyciągnięcie ręki, tropikalna plaża zimą, a może ulubiona grafika w nietypowej roli? Fotorolety z powodzeniem mogą nam zastąpić nieciekawy widok za oknem, bądź przenieść nas w wymarzone miejsce. To również prosty sposób by nadać unikalny charakter całemu wnętrzu – a przy tym nic nie tracą ze swojej funkcjonalności…
Opracowanie: JeremyGeorge

Zdobienie mieszkania

O stylu określonego pomieszczenia decydują nie tylko użyte elementy konstrukcyjne, ale także wszelkiego typu ozdobne. Oferta pod tym względem ciągle się poszerza, a same elementy dekoracji podlegają trendom. Dekorować można w zasadzie każdą cześć miejsca zamieszkania. Wybór dotyczy kolorów, stylistyki, kształtów. Coraz więcej ludzi skłania się ku urządzeniu miejsca zamieszkania w stylu nowoczesnym, minimalistycznym.

Jakie karnisze, szyny i rolety kupić do okna?

Podczas tworzenia dekoracji domowych oraz całościowego wyposażania w dodatki znaczących jest parę kwestii: wyznaczona kwota, jakość i sklep, w którym można wszystko kupić. Nowoczesne karnisze stanowić będą następny plus przy wystrajaniu każdego pokoju. Gdyby nie różnego rodzaju nowoczesne karnisze, firany w rozmaitych odcieniach i o rozmaitej długości zawieszone przy oknie nie wyglądałyby tak atrakcyjnie.
Lekkie i odświeżające aranżacje
Opracowanie: Franc Gardiner
Na podstawie: Franc Gardiner

Byle do wiosny: lekkie i odświeżające aranżacje

Pod koniec kalendarzowej zimy wszyscy niecierpliwie wypatrujemy oznak wiosny. Pierwsze słoneczne dni i budząca się do życia przyroda dodają energii i zachęcają do zmian. Jak odmienić wnętrze, by poczuć się lekko i wiosennie na przedsionku tej najbardziej wyczekiwanej pory roku?
Styl skandynawski
Opracowanie: Franc Gardiner
Na podstawie: Franc Gardiner

Skandynawsko mi!

Uporządkowanie, prostota i dystans to typowe cechy naszych północnych sąsiadów. Czy można przełożyć je na stworzenie ciepłego, domowego wnętrza? Warto się przekonać, że skandynawski nie znaczy zimny, ale harmonijny i dobrze przemyślany.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.