Prąd
Diody LED
Opracowanie: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu

Światło led

Od kilku lat wiadomo, że rodzaj oświetlenia, jego natężenie oraz barwa mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Pracując kilkanaście godzin dziennie w sztucznie doświetlonym pokoju czy biurze należy zdecydować się na wybór najbardziej optymalnego rodzaju światła a tym samym zadbać o komfort pracy lub wypoczynku. Bez lamp i żarówek ciężko wyobrazić sobie życie, tak więc korzystamy z nich pomimo dość dużych kosztów. A przecież nie potrzebujemy wiele, żeby oświetlenie naszego domu było tańsze, efektywniejsze i bardziej korzystne dla środowiska naturalnego.
plan przekaźników termicznych
Opracowanie: Simon Green
Na podstawie: http://www.flickr.com

O czym powinniśmy pamiętać?

Żyjemy w świecie, jaki niby znamy, wiemy czego możemy oczekiwać, przynajmniej w miejscu, które dobrze znamy. Znamy to co mamy znać, jesteśmy ogarnięci w podstawowych definicjach odnoszących się do naszego życia. Nadchodzą jednakże takie momenty, że trzeba zacząć zupełnie od początku, czy to w tym samym miejscu, czy może w innym – gdzieś poza granicami naszego kraju gdzie wszystko jest po prostu inne. Co wtedy robić, jak przygotować się do nowego startu?
klimatyzacja
Opracowanie: Sascha Kohlmann
Na podstawie: http://www.flickr.com

Interesujące zestawienie po najlepszych urządzeniach do klimatyzacji do biura

Przy trzydziestostopniowych upałach klimatyzacja w biurze jest niezbędna. Wszyscy doskonale wiemy, że gdy jesteśmy w domu to nawet w samej bieliźnie ciężko jest wytrzymać, a co dopiero w biurze w odpowiednim stroju. Klimatyzatory do biura to świetne rozwiązanie nie tylko na upalne dni, ale też na chłodniejsze miesiące. Kupując klimatyzatory do biura (bez względu na powierzchnię) musimy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Jeżeli sami nie znamy się na rzeczy powinniśmy porozmawiać ze specjalistami. Dobrze jest pamiętać o tym by zapytać o to jaką moc ma dany klimatyzator i jak dużo prądu pobiera.
taśma ledowa
Opracowanie: SparkFun Electronics
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oświetlenie ledowe jest opłacalne

Dużo częściej podczas urządzania mieszkania spoglądamy już nie jedynie na to, aby wszystko się świetnie komponowało, ale również oraz na to, aby nasze pobranie prądu, a co za tym idzie też i opłaty były jak najmniejsze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.