Włoski Excalibur

noże
Opracowanie: Bugatti
Na podstawie: http://www.smakprostoty.pl/index/1/90/noze_wloskie/id
Legendarny król Artur, zanim stał się jednym ze słynniejszych władców świata, musiał przejść ciężką próbę – wydobyć z kamienia wbity weń Excalibur. Miecz, który mógł dzierżyć wyłącznie człowiek odważny, prawy i posiadający wewnętrzną moc, pozwalającą stworzyć świat lepszym.

Włoska firma Bugatti, mająca skłonność do budowania za sprawą kreowanych przez siebie sprzętów różnego typu kulturowych skojarzeń, pozwala współczesnemu człowiekowi codziennie czuć się jak król Artur, dobywający Excalibura. Każdy szczęśliwy posiadacz noży Bugatti będzie wyciągał je płynnym ruchem ręki z drewnianego bloku. Ściskając w dłoni ich stalowy trzonek, poczuje emanującą z noża moc kutej stali, niezwykłego design i siły logo Bugatti.
Noże włoskie Diamante lub Ergo wydobywane z bukowego bloku Virgola, czy Armonia natchną prawdziwego pasjonata kuchni do polepszania domowego świata za sprawą odmieniających duszę potraw, które, przygotowane za sprawą noży Bugatti, zaczarują najbliższych.

Bloki Bugatti fascynują swoją specyficzną, agresywną bryłą. Stworzono je z wysokiej jakości drewna bukowego w kolorze ciepłej czereśni lub eleganckiego wenge. Masywną konstrukcję bloku Virgola rozbijają pleksiglasowe okienka, które, eksponując ostrza Bugatti, pozwalają łatwiej wybrać nóż. Z kolei blok Armonia przybrał formę pleksiglasowo-drewnianej tuby, która wspiera się na elegancko profilowanej drewnianej podstawie.

Rączki noży Ergo i Diamante różnią się od siebie formą – Ergo jest ultranowoczesne, lekko zakrzywione, bardzo proste w formie. Diamante z kolei zostało wyprofilowane pod kątem ludzkiej dłoni, sprawiając wrażenie potężnych. Noże z obu serii są bardzo ergonomiczne i świetnie trzyma się je w dłoni.
W zestawach znajdują się, tradycyjnie, nóż do obierania warzyw i owoców, specjalny nóż z piłą do krojenia pieczywa i mięs, nóż do siekania, wycinania, krojenia, szatkowania i filetowania oraz nóż do porcjowania mięsa i drobiu.
Połączenie eleganckiej satynowanej stali szlachetnej noży z drewnem bukowym stabilnego bloku daje majestatyczny rezultat. Zestawy są bardzo królewskie w swojej formie i dostojeństwie. Logo Bugatti dodaje im szyku, sprawiając, że serie noży w blokach Armonia lub Virgola mogą stać się prezentem dla kochających luksusowe marki, kulturowe nawiązania i codzienną zabawę w króla Artura.

Czytujący historie o rycerzach Okrągłego Stołu sklep www.smakprostoty.pl z upodobaniem prezentuje bloki z nożami Bugatti, by każdy z Państwa mógł poczuć w sobie królewską krew i wypełnił swoje przeznaczenie – władcy kuchennego świata.
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Opracowanie: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek
09-09-18 14:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.