Barwa
Diody LED
Opracowanie: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu

Światło led

Od kilku lat wiadomo, że rodzaj oświetlenia, jego natężenie oraz barwa mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Pracując kilkanaście godzin dziennie w sztucznie doświetlonym pokoju czy biurze należy zdecydować się na wybór najbardziej optymalnego rodzaju światła a tym samym zadbać o komfort pracy lub wypoczynku. Bez lamp i żarówek ciężko wyobrazić sobie życie, tak więc korzystamy z nich pomimo dość dużych kosztów. A przecież nie potrzebujemy wiele, żeby oświetlenie naszego domu było tańsze, efektywniejsze i bardziej korzystne dla środowiska naturalnego.
Opracowanie: PRAKTIKER

Aranżacja i wyposażenie łazienek

Barwy pomieszczeń to jeden z istotniejszych elementów dekoracji wnętrz. Zasady rządzące przy wybieraniu barw pomieszczeń mają odniesienie również w przypadku łazienki. Wybierając barwę, należy znać cechy danego koloru.Odcień zielony mocno wpływa na psychofizykę działając odprężająco. Czerwień zdecydowanie wzmaga apetyt oraz podwyższa ciśnienie krwi. Niebieski kolor z kolei zalecany jest głównie osobom zestresowanym, uspokajając ich organizmy. Żółta barwa generuje u ludzi pobudzenie do działania oraz wyzwala energię.
Domowa biblioteczka
Opracowanie: Klose

O biurkach i innych

W tym wpisie opiszemy pomysł, jak może być urządzony gabinet w domu. Sporo osób stawia na stworzenie takiego miejsca – to całkiem zwyczajna kwestia, że istnieje pragnienie oddzielenia przestrzeni roboczej od reszty domu. Gabinet w mieszkaniu to niezbędna kwestia dla osoby, która dużo pracuje stacjonarnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.