Zawsze czysty kominek – zobacz jak zadbać

Jeżeli masz w mieszkaniu palenisko, z pewnością wiesz, że utrzymanie go w czystości to nie łatwa rzecz. Całe szczęście, że nie musisz już teraz spędzać wielu godzin na czyszczeniu kominka, wystarczy, że zamówisz odpowiednie urządzenia.
kominek
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame
W pokoju, w którym znajduje się kominek nie pomoże zwyczajny odkurzacz. Najkorzystniej jak zakupisz specjalny odkurzacz kominkowy. Dzięki niemu ściągniesz z kominka i jego okolic popiół oraz inne zanieczyszczenia. Maszyny takie posiadają o wiele mocniejszy silnik – to dzięki temu zniwelujesz nawet większe zanieczyszczenia.


Sprawdź też

Przełomowe odkurzacze centralne

Odkurzacz
Opracowanie: jerone2
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wybranie odpowiednich odkurzaczy dla swojego mieszkania nie bywa zwyczajowo sprawą banalną. Czy lepsze są normalne odkurzacze do mieszkań, a może trafniej zastanowić się nad tym, jaką przewagę nad klasycznym sprzątaniem posiada odkurzacz centralny? Sporo zależy tu od indywidualnych wymogów,a także od przyzwyczajeń klienta, które jednak czasem należy zmieniać. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać firmy robiące takie odkurzacze i kierować się opiniami jedynie wytrawnych i sprawdzonych specjalistów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.