Komputery
sony xperia
Opracowanie: Torsten Maue
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesna elektronika w naszym życiu, czyli jakie elektroniczne urządzenia są obecnie używane.

Współczesny człowiek otoczony jest dużą ilością instrumentów do pracy. Służą nam tablety jak też inne urządzenia bez których nierzadko nie umiemy się bez współcześnie obejść. Jako przykład można by przytoczyć przyrządy medyczne bez których nierzadko nie dało by się postawić poprawnej diagnozy. Setki nowatorskich projektów, niezwykłe wynalazki i komputery, a w ostatnich kilku latach aplikacje. Czas w technologii odmierzany jest zdecydowanie szybciej niż w codziennym życiu.
gry
Opracowanie: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szukasz interesujących gier video? Zobacz nasze porady

Na świecie jest na dzień dzisiejszy bardzo duża liczba fanów grania na komputerze. Wbrew przekonaniu niektórych nie są to wyłącznie młode osoby. Również wielu dorosłych na co dzień często gra na komputerze. Czasami upodobanie tego rodzaju prowadzi do niebezpiecznego uzależnienia. Nierzadko jednak granie jest wyłącznie dobrym sposobem na relaks i odpoczynek od nauki czy pracy.
przykładowa gra na PlayStation4
Opracowanie: blogarazzo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nadchodzi nowa generacja

Oczywiście, takiej pasji nie da znaleźć się na siłę, gdyż do niektórych rzeczy należy poczuć swego rodzaju „miłość”; nie da się jednak zaprzeczyć temu, że jeśli ktoś nie posiada akurat żadnych ustalonych zainteresowań to zwyczajnie musi próbować jak najwięcej ciekawych rzeczy i starać się znaleźć coś, z czym poczuje się dobrze. Równocześnie jednak nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego, gdyż w obecnych czasach dla całego mnóstwa ludzi jest to praktycznie ulubiony sposób spędzania wolnego czasu, przez co z biegiem lat wykształcił się tutaj po prostu bardzo obszerny i chłonny rynek, zatem siłą rzeczy musiało się pojawiać w tej dziedzinie bardzo wiele nowych rozwiązań. Aktualnie niesamowicie wręcz popularne są na przykład różnego rodzaju konsole do gier, i również i w tym nie ma raczej niczego dziwnego – mają one po prostu do zaoferowania tak mnóstwo interesujących zalet, że z pewnością mogą być doskonałą propozycją dla dosłownie każdego miłośnika takiej rozrywki.
komputer Asus
Opracowanie: Asus
Na podstawie: Asus

Czy stacjonarne komputery nie są już potrzebne? Czy nie ma potrzeby, by je wykorzystywać? Okazuje się, iż wręcz przeciwnie

Dla każdego miłośnika gier komputerowych dobór odpowiedniego sprzętu będzie podstawą niezbędną. Gdyż po przetestowaniu wszystkich możliwych sprzętów komputerowych wytypowano tylko kilka, jakie pełnią wszelkie kategorie. Otóż najważniejsze, aby taki komputer do gier posiadał6-rdzeniowy procesor , jeżeli jest mniejszy nic nie szkodzi, natomiast profesjonalni testerzy gier muszą mieć doskonały sprzęt, jaki pozwoli otworzyć grę na maksymalnych skonfigurowaniach. Właśnie wtedy gra jest w stanie w pełni spełnić przewidywanie gracza i sprawić mu maksymalną rozkosz z gry. Użyteczne komputery dla graczy produkuje z dużym zaangażowaniem, ponieważ szczególnie ważne jest dla specjalistów zadowolenie użytkowników - http://pcstore.pl/pl/c/Seria-Gaming/15 .
Bohater gry komputerowej
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dziesiąta osłona niesamowitych gier towarzyskich

Gry stają się obecnie ogromnie popularne. Niektórzy traktują je tylko jako rozrywkę, inni myślą o nich jak o przyszłościowym sporcie. Turnieje e-sportu to co prawda dziś rzadkość, ale sektor ten nadzwyczaj prężnie się ostatnio rozwija. Gamifikacja oraz popularność wielorakich fajnych gier sprzyjają teraz także bowiem analizie takiego zjawiska na gruncie naukowym oraz społecznym. Konsole do gier takie jak Playstation 4 stają się elementem rozrywki w niemal każdym większym Naturalnie tak duża ich popularność sprawiła także, że oprócz zwolenników pojawiło się też mnóstwo ich przeciwników którzy uważają, że ani trochę nie dorastają one do pięt zwyczajnym komputerom.
gry na xbox one
Opracowanie: Ian Hughes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry na komputer – wielkie emocje i fantastyczna zabawa

Należy mieć na uwadze, że GTA to bardzo dobra gra. Co do tego raczej nigdy nie miewałem większych wątpliwości. Na początek, a było to ponad dziesięć lat temu, najzwyczajniej grałem w GTA na pececie. Jednak akurat teraz tylko i wyłącznie konsola ps3! Fakty są takie, że trudno jest mi sobie wyobrazić to, aby ciągle grać w GTA na własnym komputerze.
Translatica 7 Office Comfort
Opracowanie: www.techdata.pl
Na podstawie: www.techdata.pl

Systemy ERP wspierają firmy

To zadanie ma na calu gałąź IT, zwana Enterprise Information Management, czyli EIM. Informatycy parają się dalszym ulepszaniem działalności biznesowej.
Przeprowadzka w trakcie
Na podstawie: flickr.com

Sposób na szybką przeprowadzkę w Warszawie

Kto z nas nie denerwuje się gdy pomyśli o przeprowadzaniu się? Chyba nikt nie jest do tego nastawiony entuzjastycznie. Wizja wpakowania całego domu w pudła i skrzynki, wyrzucenia wielu niepotrzebnych rzeczy, przetransportowania wszystkiego do nowego miejsca i rozpakowania tam napawa strachem. Czy istnieje sposób, by przenieść się bez stresu i nerwówki? Rozmawiamy o tym z reprezentantem firmy JPT - panem Pawłem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.