Materiały budowlane
SINIAT Sp. z o.o., logotyp
Opracowanie: SINIAT Sp. z o.o.
Na podstawie: SINIAT Sp. z o.o.

Siniat - profesjonalne systemy suchej zabudowy

Siniat jest jednym z kluczowych dostawców rozwiązań w zakresie systemów suchej zabudowy. Celem strony internetowej firmy dostępnej pod adresem siniat.pl jest przede wszystkim dostarczanie wykonawcom, architektom i dystrybutorom wysokiej jakości informacji o materiałach budowlanych oferowanych przez firmę.
kostka brukowa
Na podstawie: http://www.metalbud.net.pl/

Gdzie kupić materiały budowlane

W czasie budowania mieszkania potrzeba zatroszczyć się o niezwykle wielką liczbę kwestii związanych z zakupem odpowiednich materiałów budowlanych. Trudno z początku dokonać wyboru, mając do dyspozycji potężną ilość różnorodnych produktów z licznych sklepów i hipermarketów. Należy więc dokonać Początkowej selekcji najważniejszychelementów niezbędnych do kontynuowania budowy. Dużą liczbę przykładów odpowiednich hurtowni budowlanych da się odnaleźć w sieci wpisując chociażby zapytanie hurtownia budowlana łódź.
Współczesny design
Opracowanie: Dekoria.pl
Na podstawie: Dekoria.pl

Współczesny design

Minimalizm, prostota i otwarta przestrzeń. Modny od ponad 60 lat styl nowoczesny, wciąż jest jednym z najchętniej wykorzystywanych kierunków w aranżacji wnętrz. O tym jakie dodatki sprawdzą się w dekoracji tego typu wnętrz - mówi Agnieszka Rybka, dyrektor sprzedaży Dekoria.pl.
murowanie ściany
Opracowanie: XELLA Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: www.xella.pl

w jaki sposób działa system sprzedaży domów.

Od rozpoczęcia przekształcenia ustrojowego w Polsce mamy ciągły boom mieszkaniowy. Buduje się coraz większą ilość mieszkań, coraz szybciej i co jest niesłychane, coraz lepiej. Potrzeby konsumentów znacznie wzrosły w ciągu ostatnich 10 lat. Teraz od generalnego wykonawcy wymaga się oprócz solidnego postawienia budynku, ale również dodatkowych wygód i ułatwień dla potencjalnych mieszkańców.
Opracowanie: „StudioZ Projektowanie i Aranżac

Planowanie wystroju – zlecić czy zrobić własnymi siłami?

Wprowadzasz się do nowego domu? A może przeprowadzka? Zamiana mieszkań? Znużenie staroświeckim umeblowaniem? Jeżeli odpowiedź na któreś z postawionych pytań jest pozytywna, zaleca się zastanowić się nad planowaniem wnętrz.
Vincent Sp. z o.o.
Opracowanie: Vincent Sp. z o.o.
Na podstawie: http://www.vincent.pl/

Optymalne rozwiązania w zakresie pakowania produktów.

Firma Vincent działa na rynku od 1991 roku. Główny profil jej działalności związany jest zaopatrzeniem zakładów produkcyjnych w najwyższej jakości maszyny pakujące oraz materiały służące do opakowania i zabezpieczenia szerokiej gamy produktów.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Biuro Projektów ARCHON+
Na podstawie: Biuro Projektów ARCHON+

Gotowy projekt domu na indywidualne zamówienie

W Polsce można wybierać spośród ogromnej ilości ponad 9 500 gotowych projektów domów. Jest to niewątpliwie największa baza dokumentacji projektowych w całej Europie. Praktycznie każdy klient może dobrać projekt dostosowany do specyfiki działki oraz własnych potrzeb, bez konieczności zamawiania projektu indywidualnego.
Nadproże gotowe YTONG   montaż
Opracowanie: XELLA Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: XELLA Polska Sp. z o.o.

Szybsza budowa domu – gotowe nadproża

Jak zbudować energooszczędny dom w krótkim czasie? Przede wszystkim należy pamiętać, że producenci oferują nie tylko „podstawowe” materiały budowlane np. bloczki, ale także inne elementy, takie jak nadproża czy zaprawa systemowa. Wykorzystanie wszystkich elementów stosowanych w konkretnej technologii pozwoli szybciej zbudować trwały i ciepły dom bez mostków termicznych.
Kalkulator
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Cennik usług budowlanych

Prace budowlane i remontowe, wbrew pozorom, nie są domeną każdego mężczyzny. Zwykle, planując budowę domu, adaptację nowych pomieszczeń, dobudowy i remonty zdajemy się na umiejętności fachowców. Przed zatrudnieniem wykonawców, dla własnego dobra, warto zagłębić się w zagadnienia techniczne prac, które mają zostać wykonane i poznać przybliżone ceny usług wykonawczych.
Dobra pora na wylanie fundamentów
Opracowanie: Fama PR
Na podstawie: Fama PR

Dobra pora na wylanie fundamentów

Sezon wiosenny to idealny czas na rozpoczęcie budowy wymarzonego domu, szczególnie, jeśli zimą załatwiliśmy niezbędne formalności. Wraz z pierwszym powiewem wiosny na naszej działce powinny pojawić się fundamenty. Jak prawidłowo dobrać ich rodzaj, aby były solidne i wytrzymałe, radzi Bartłomiej Zięba ekspert firmy ES Polska.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.