Współczesny design

Współczesny design
Opracowanie: Dekoria.pl
Na podstawie: Dekoria.pl
Minimalizm, prostota i otwarta przestrzeń. Modny od ponad 60 lat styl nowoczesny, wciąż jest jednym z najchętniej wykorzystywanych kierunków w aranżacji wnętrz. O tym jakie dodatki sprawdzą się w dekoracji tego typu wnętrz - mówi Agnieszka Rybka, dyrektor sprzedaży Dekoria.pl.

Kierunkiem, który wzbudza tyle samo pozytywnych, co negatywnych emocji jest styl nowoczesny. Wszystko za sprawą surowości pomieszczeń, która nie każdemu odpowiada. Minimalistyczne wnętrza nie lubią antyków, bibelotów i innych dodatków zabierających wolną przestrzeń. Uwielbiają natomiast nowoczesne materiały takie, jak szkło, stal chromowa czy cegła. Nadrzędną zasadą, której w tym przypadku powinniśmy się podporządkować jest: mniej znaczy więcej. Zatem styl nowoczesny to propozycja dla osób otwartych, będących na bieżąco z nowymi trendami w modzie, doceniających prostotę formach geometrycznych.

Współczesny design
Opracowanie: Dekoria.pl
Na podstawie: Dekoria.pl
Kolekcją, która idealnie wpisuje się w styl nowoczesny jest Malmo od Dekoria.pl. Materiał o charakterystycznym wzorze przedstawiającym nieregularne linie bądź kwiaty, wyróżnia się na tle wystroju mieszkania. Tkanina dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych - od beżu, szarości po turkus i bladą czerwień. Dodatki z linii Malmo ożywią i nieco ocieplą charakter pomieszczenia, nie burząc przy tym koncepcji projektu wnętrza - mówi Agnieszka Rybka, dyrektor sprzedaży Dekoria.pl.

Styl nowoczesny zainspirowany ruchem modernistycznym to propozycja dla miłośników designu. Choć na pierwszy rzut oka przestrzeń wydaje się bardzo uporządkowana, a schemat aranżacji prosty do odtworzenia, wymaga od nas dużej dyscypliny i dopracowania szczegółów. Jedno jest pewne - od wielu lat nieprzerwanie zachwyca swoją funkcjonalnością, bogactwem form i praktycznych rozwiązań.
Na podstawie: PUBLICON Public Relations & Communications
Opracowanie: Katarzyna Semkło
13-02-01 09:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.