Drewno
drzwi
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie: Stolbud Włoszczowa

Parę zdań o drzwiach

Drzwi wymuszają styl, dodają wnętrzom charakteru i otwierają na świat. Toteż muszą nie tylko chronić, ale i wspaniale się prezentować!
drzwi
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków
Na podstawie: OKNOPLAST-Kraków

jakie kwestie trzeba mieć na uwadze, montując drzwi?

Aranżowanie wnętrz to poważne zadanie. Zazwyczaj, właścicielom domu czy mieszkania przyświecają trzy cele – pomieszczenia muszą być oryginalne, wygodne, a ich udekorowanie ma pochłonąć możliwie jak najmniej środków. Rzecz jasna, jedną z najważniejszych kwestii jest zakup odpowiednich drzwi. Propozycja rynku jest rzeczywiście bardzo bogata, wobec tego każda osoba na pewno odnajdzie coś, co będzie odpowiadało jej potrzebom. Co w takim przypadku koniecznie trzeba wziąć pod uwagę wybierając drzwi wewnętrzne do swojego mieszkania?
Budowa nowego osiedla
Opracowanie: Roman Boed
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wykonanie szalunk z płytami szalunkowymi

Deskowanie odmiennie szalunek, jest chwilową strukturę stworzoną na ogół z drzewa względnie drewnianych tafli niskiej klasy drewna, jednak zdarza się też używać fragmenty metalowe. Dzięki szalowaniu wylewana zawiesina osiąga stosowny układ i świeży cement nie rozlewa się za sfera szalowania, a cała wylewka osiąga stosowny układ do momentu jej scalenia.
ciekawe schody
Opracowanie: stepaganini
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie schody są najbardziej odpowiednie?

Co to za dom bez schodów? To znaczy, być może to trochę nieodpowiednio powiedziane, lecz zasadniczo schody są czymś standardowym. Zwróćmy uwagę, że nigdy w szczególności te wewnętrzne schody nie mogą sporo do życzenia. Rzeczywistość jest taka, iż zawsze czymś wielce istotnym jest to by dosłownie każdy szczegół związany ze schodami był po prostu w pełni dopracowany. Można w sumie powiedzieć, że jeśli codziennie, sporo razy, będziemy chodzili po schodach, czymś wielce oczywistym jest to by dbać o wszystko co ma jakikolwiek związek z akurat schodami. Trzeba mieć nadzieję, iż każdy doskonale zdaje sobie sprawę jak wielce ważną rolę w naszym domostwie mogą odgrywać ściany...
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Opracowanie: art.widi.pl
Na podstawie: http://art.widi.pl

Wnętrza minimalistyczne jest wciąż aktualny trend

Moda na minimalistyczną architekturę i aranżację wnętrz jest ciągle w modzie. Wielkim powodzeniem cieszy się także pochodzący od minimalizmu styl skandynawski, który wspaniale łączy prostotę z przytulnością, którą warto zachować w pomieszczeniach mieszkalnych. W czym tkwi tajemnica aranżacji minimalistycznych? Dlaczego zawróciły nam w głowach?
Zakład stolarski
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tradycyjne stolarstwo czy ogromne zakłady? Szlachetne zajęcie i zawód stary jak świat

Wykonywanie różnych przedmiotów z drewnianych klocków to piękne rzemiosło. Ten zawód jest z nami od mileniów. Generalnie w momencie, kiedy ludzie zaczęli tworzyć większe skupiska i stawiać trwałe domy, pojawił się popyt na meble. Przez kolejne dekady stolarze byli potrzebni dla społeczeństwa, chociaż, co zadziwiające, zwykle nie byli bogaci.
Drewno ogrodowe Bruk-Bet
Opracowanie: Bruk-Bet
Na podstawie: Bruk-Bet

Taras w rustykalnym klimacie

Przestrzeń łącząca dom z ogrodem to idealne miejsce zarówno do codziennego wypoczynku, jak i rodzinnych uroczystości. Warto zaaranżować ją tak, by pięknie komponowała się z wystrojem ogrodu i wyposażeniem domu, a przy okazji była funkcjonalna.
Nie tylko kafelkami łazienka stoi
Opracowanie: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Na podstawie: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Urządzeni inaczej – nie tylko kafelkami łazienka stoi

Czy najpopularniejsze rozwiązania są najlepsze? Wszyscy urządzający łazienkę swoje pierwsze zakupowe kroki kierują do stoiska z płytkami ceramicznymi. Mimo szeregu zalet i bogatego wzornictwa kafelki, tak jak i naturalny kamień, mają jedną wadę – są zimne w odbiorze. Pozostaje drewno i winyl. Jak te rozwiązania sprawdzają się w trudnych łazienkowych warunkach?
Parkiet z grabu
Opracowanie: Podłogi.info

Wymieniamy podłogę w naszym domu

Gdy planujemy remont w naszym mieszkaniu, zwykle jest to malowanie ścian w pokojach. Czasami także kładziemy kafle. Najczęściej jednak czynimy niepozorne metamorfozy, takie jak na przykład kupno mebli, czy zmiana wystroju wnętrz. Skupiamy się w tym czasie przede wszystkim na dodatkach. Odwiedzamy mnóstwo marketów, polujemy na wyjątkowe okazje. Jesteśmy w stanie przewertować mnóstwo magazynów wnętrzarskich. Często jednak zapominamy o wyjątkowo ważnym elemencie naszych domów, czyli o podłożu. Przeważnie wymieniamy je raz na kilkadziesiąt lat lub rzadziej. Choć na co dzień mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież obecnie mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko funkcjonalna, ale i zgodna z trendami.
pudełka ozdobne
Opracowanie: desi.italy

Najlepsze prezenty z drewna.

Lubimy otrzymywać prezenty. Święta prawda. Ile to razy czujemy ten dreszczyk emocji, gdy trzymamy w dłoniach pudełko opakowane w ozdobny papier i zastanawiamy się, co może skrywać jego wnętrze. Ale tak samo jak lubimy je dostawać, lubimy je także wręczać. Kupić dobry prezent to dziś prawdziwa sztuka. Oryginalny, a przy tym praktyczny - w zależności, co kto lubi. Popularne stało się podarowanie rzeczy wykonanych z drewna. Są to proste, a zarazem wytworne gadżety, które będą zachwycały niejednego estetę.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.