Wymieniamy podłogę w naszym domu

Kiedy planujemy remont w naszym mieszkaniu, zwykle bierzemy się za malowanie ścian w pomieszczeniach. Często także kładziemy kafle. Najczęściej jednak robimy drobne metamorfozy, takie jak chociażby zakup mebli, czy zmiana dekoracji pomieszczeń. Skupiamy się w tym czasie głównie na akcesoriach. Przemierzamy mnóstwo marketów, czekamy na cenowe okazje. Jesteśmy w stanie przewertować mnóstwo magazynów wnętrzarskich. Nierzadko jednak zapominamy o bardzo istotnym elemencie naszych domów, czyli o podłogach. Zazwyczaj wymieniamy je raz na kilkadziesiąt lat lub rzadziej. Choć codziennie mamy z nią styczność, nie myślimy o niej. A przecież teraz jest tyle sposobów, by była ona nie tylko funkcjonalna, ale i zgodna z trendami.
Parkiet z grabu
Opracowanie: Podłogi.info
|W=150]
Możemy wybierać wiele opcji. W pokojach co raz częściej rezygnujemy z tradycyjnej wykładziny. Wiąże się to z tym, że w sytuacji, gdy się poplami, nie możemy od razu usunąć plamy. Czasami też bywa tak, że zabrudzenia zostają. Dla osobistej wygody kładziemy podłogi drewniane producent ( http://www.parkietypryczynicz.com.pl/podlogi_drewniane-parkiet_jesionowy.html )
. Są one najlepsze dla naszego mieszkania. Drewno charakteryzuje się tym, że oddycha, wpływając na mikroklimat w mieszkaniu. Doskonale eliminuje obecność roztoczy w naszym domu, a wiemy dobrze, że jest to najpopularniejszy alergen. Zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.