Inwestycje
Stara fabryka
Opracowanie: ~ 23 ~
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozszerzenie zaplecza zakładu produkcyjnego

Każdy posiadacz przedsiębiorstwa potrzebuje jakiegoś lokalu. W wypadku niewielkich firm kilkuosobowych problemu nie ma, jako że siedzibą firmy może być adres zakwaterowania właściciela. Działalność taka w większości wypadków nie potrzebuje zbyt wiele miejsca.
Kraków
Opracowanie: Radomir Cernoch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stan liczbowy nieruchomości w Stolicy Małopolski

Kraków jest miejscowością, do którego stale przybywają nowi ludzie chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle bardzo chłonny. W stolicy województwa małopolskiego stale pojawiają się kolejne biura nieruchomości pełne ofert mieszkań pod wynajem lub kupna czy to z drugiej ręki czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie w Krakowie ciągle cieszą się wielkim powodzeniem.
Opracowanie: decor8

Najbardziej inspirujące meble na rynku – nowoczesny design

Patrząc bogactwo koncepcji firm dekoratorskich i oryginalnych designerów meblowych, należy przyznać, że dzisiejszy design meble dostępne na rynku zawdzięczają wzorcom czerpanym z wielu kultur. Wcielanie w życie oryginalnych, najczęściej niekonwencjonalnych koncepcji nowatorskich designerów i twórców mebli przekracza najśmielsze fantazje ich poprzedników. Wybór jest bezkresny, natomiast następne propozycje pojawiają się z niezwykłą częstotliwością.

Kominki w nowoczesnym domu

Bogacimy się, to fakt, ale niewielu z nas zadowala on sam w sobie. Interesującą inwestycją w naszą przestrzeń jest sztukateria, która uatrakcyjni równocześnie wnętrza, jak i elewacje każdego domu. Krótkie poszukiwania i wyniki wpisania hasła sztukateria wrocław dostarczają nam aż zanadto informacji o danych rodzaju dekoracji i sposobie, w jakie mógłby być realizowany.
przykładowy wystrój pokoju

Czas na własne cztery kąty

Każdy człowiek w jakimś momencie życia staje przed decyzją o kupnie własnego lokum. Wiąże się to ze sporą dawką nerwów, ogromną ilością biurokracji, lecz warto przez to przejść, bo radość jaką odczujemy odbierając klucze do własnych czterech kątów jest niewyobrażalna. Jak szukamy oferty, warto wpisać po prostu "szeregówki wrocław" i tak zacząć poszukiwania. A co dalej? To wyjaśnia ten artykuł!
dom piętrowy
Opracowanie: Baumit
Na podstawie: Baumit

Jakże doskonale się mieszka na Bemowie

Stołeczne Bemowo to dobre miejsce do zamieszkania. Niegdyś pomniejsze osiedle sypialne, przyłączone do Warszawy w latach 50., aktualnie dynamicznie rozwijająca się część stolicy. Od osiemnastu lat mieni się osobną jednostką administracyjną. Jak grzyby po deszczu wyrastają tu nowe inwestycje i nowoczesne mieszkania. Bemowo posiada hot spoty z bezpłatnym dostępem do sieci dla miejscowych.
Opracowanie: TEKTUM

Trendy na rynku sprzedaży domów

Od maja na rynku budownictwa jednorodzinnego jesteśmy świadkami krachu. Nie jest to optymistyczna wieść dla firm pośredniczących i osób, które chcą w krótkim czasie i korzystnie wystawić nieruchomość. Jest to za to wspaniaławiadomość dla każdego, kto pragnie kupić domek w ultra niskiej cenie!
biurowiec
Opracowanie: DEKA Inwestycje
Na podstawie: DEKA Inwestycje

Baza noclegowa na Euro 2012

Stan przygotowania bazy noclegowej na Euro 2012 nie spędza snu z oczu przedstawicielom spółki PL.2012. Polskie Miasta-Gospodarze deklarują gotowość do przyjęcia kibiców, którzy już za rok zapełnią nasze ulice, restauracje, hotele, a przede wszystkim stadiony.
projektowanie
Opracowanie: Multi
Na podstawie: Multi

Budowa domu, a inwestorstwo zastępcze

Często zdarza się, że rezygnujemy z marzenia o budowie własnego domu, który od fundamentów po dach odpowiadałby naszej wizji. Przeraża nas kilkuletnia, absorbująca inwestycja, problemy z niesforną ekipą i przekroczenie budżetu. Istnieje jednak sposób, by ominąć te wszystkie niedogodności i cieszyć się indywidualnym projektem.
loft
Opracowanie: Opal Property Developments
Na podstawie: Opal Property Developments

Przestrzeń artystyczno-biznesowa w Łodzi

Posiadło będzie nowym punktem na mapie Łodzi. To kolejny przykład na to, że rewitalizacja nie jedno ma imię. W przypadku tego projektu, budynki będą odświeżane, teren uporządkowany i mamy nadzieję, że szybko wprowadzą się nowi najemcy, którzy tchną życie w ten unikalny kawałek Księżego Młyna...
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.