Domy
klimatyzacja
Opracowanie: See-ming Lee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Porządna klimatyzacja to w dzisiejszych czasach rzecz niezbędna

Polska to nie Hiszpania, Tajlandia czy Kalifornia - mowa naturalnie o klimacie. A więc klimatyzatory zasadniczo nie są typowym wyposażeniem Polaka. Choć takowa generalizacja mimo wszystko nie jest w zupełności oczywista.
Ekipa budowlana
Opracowanie: jaimebisbal
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/elbalsamo/3442698544/

Poszukujemy profesjonalnej firmy z branży budowlanej

Zawsze uważajmy na przedsiębiorstwa prowadzące działalność w branży budowlanej, ponieważ bardzo często takie podmioty gospodarcze potrafią nawalić. Może to dziwne, lecz jeśli przykładowo budujemy dom, w żadnym razie nie możemy brać firmy niejako z ulicy. Wiadomo - pewnie nie posiadamy większego doświadczenia w temacie szukania firm budowlanych, ale i tak można śmiało powiedzieć, że to nic bardzo skomplikowanego. Na szczęście sytuacja jest taka, iż nawet jeśli nie mamy znacznego doświadczenia w temacie budownictwa, bezproblemowo to wszystko damy radę ogarnąć. To akurat pewne.
Przykładowy sufit podwieszany
Opracowanie: The County Clerk
Na podstawie: www.flickr.com

Sufit podwieszany - dobry patent urozmaicenia wyglądu mieszkania

Nie nie ma takiego domu, bez sufitu. Mimo to, Niemniej jednak w każdym z pomieszczeń prezentuje się on całkowicie inaczej. Są osoby,które lubią gdy jest kolorze białym, przy czym są i takie,które preferują bardziej niecodzienne rozwiązania. Sufit podwieszany tworzy taką właśnie propozycję. Przy czym daje nam możliwość by ukryć krzywizny i nierówności w suficie, zamaskować to co nieładne, a uwydatnić to, co warte jest wyeksponowania.
Renowacja budynku
Opracowanie: Micolo J
Na podstawie: http://www.flickr.com

Podczas remontu musimy być przygotowani

Im wyższy jest nasz budynek oraz im wyżej pragniemy coś na nim poprawić, tym bez wątpienia mocniej dopasowanego urządzenia oczekujemy. Kiedy posiadamy chęć pomalować nasz dom, to bez wątpienia sama drabina do tego nie starczy, a potrzebne tutaj będzie także rusztowanie, które nie tylko zezwoli nam sięgnąć na potrzebną wysokość, lecz na dodatek zaoferuje nam gwarancję solidności i stabilności, tak iż nie będziemy musieli się bać, że coś niedobrego nam się stanie podczas wykonywania takich robót.
budowa domu
Opracowanie: Marttin Pettit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Garść Poradnik dla stawiających swój pierwszy domostwo!

Trochę porad dla pragnących nareszcie zabudować swoją działkę. Bo wiadomo - jeżeli mamy działkę, praktycznie stworzoną pod wybudowanie domu, byłoby bezsensowne, gdybyśmy mieli zrezygnować z owego celu. Ostatnio wielu ludzi w naszym kraju lekko się obawia kredytu na budowę domu, z wiadomych powodów, ale w zasadzie nadal nie brakuje śmiałków. Tacy śmiałkowie są tak naprawdę zwycięzcami! Jednak i tak definitywnie każdego człowieka muszą zainteresować porady, które zostaną zaraz przytoczone!
Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Opracowanie: Schuller
Na podstawie: Max-Fliz

Ciekawy wystrój wnętrza

W obecnych czasach budowane są domy o rozmaitych wymiarach oraz wzorach, które odbiegają od standardowych norm. Z tego powodu elementy wyposażenia domu, są coraz częściej wytwarzane na specjalne zamówienie klienta, dlatego że w taki sposób istnieje okazja bardzo precyzyjnie dopasować wszelkie elementy do danego pomieszczenia.
Okna OKNOPLAST Kraków

Okna z drewna

Mniej więcej dwadzieścia lat wstecz hitem były ramy okienne z plastiku i wszyscy na fali popularności wymieniali na nie wcześniej zamontowane. Okna z plastiku mają naturalnie pewne pozytywy, ale mają również minusy. To okna drewniane są świetnym wyjściem.
Domy energooszczędne i pasywne to przyszłość polskiego budownictwa
Opracowanie: OknoPlus
Na podstawie: OknoPlus

Podpowiadamy jaki dom najlepiej wybudować

Marzenie o swoim domu najczęściej pryska przytłoczone wyobrażeniem o latach budowy. Rozwój technologiczny pozwala jednak na znacznie więcej. Dom można wznieść nawet w kilka tygodni.
Idealny projekt dachu to taki, który łączy ze sobą funkcjonalność z estetyką
Opracowanie: Monier
Na podstawie: Monier

Jak prawidłowo konserwować rynny i krokwie?

Często zapominamy, że rynny to nie dekoracyjny deseń, a niezbędny element każdego domu. To one chronią naszą elewację przed wodą, odprowadzając ją i jednocześnie nie dopuszczając do jej zalewania. Dzięki temu tynki nie odpadają i nie mamy w domu wilgoci, co byłoby konsekwencją ich braku. Żeby prawidłowo spełniały swą funkcję należy odpowiednio o nie dbać. Przegląd jesienią - pozbycie się liści oraz wiosną - sprawdzenie ich stanu po zalegającym wcześniej śniegu, w zupełności wystarczy.
Dach wieńczy dzieło
Opracowanie: Monier
Na podstawie: Monier

Dach wieńczy dzieło

Spójrzmy na dach inaczej. Spójrzmy szerzej. Spójrzmy przez pryzmat funkcjonalności, ale i estetyki. Dach to znacznie więcej niż tylko pokrycie. Nadaje charakter budowli, przykuwa uwagę i zdobi.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.