Komputer
komórka
Opracowanie: mobilyazilar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rynek oprogramowania mobilnego – tu jest przyszłość. Co trzeba znać na ten temat? Czemu to jeden z lepszych rynków?

Platforma Windows 8, z absolutnie przekształconym sprzęgiem, przekazuje nowe potencjały, m.in. w odcinku zagospodarowania ekranów dotykowych, lub integracji między aplikacją i systemem, ale zarazem wymaga od konstruktorów dopasowania się do nowatorskich zasad, aby pisane przez nich programy nie odbiegały formą, estetyką i sposobem działania od reszty części charakterystycznych dla tej kategorii systemu Windows. Powinno się wiedzieć, iż układ iOS jest zamknięty, co z jednej strony podnosi bezpieczeństwo, a po drugie – ogranicza możliwości tworzących na niego aplikacje . IOS proponuje nadzwyczaj dużo możliwości komponowania oprogramowań mobilnych, łącznie z jednym z najbardziej wziętych biznesowo sektorów rozpowszechniania.

Konsole i gry na Playstation

Świat gier, powiedzmy, komputerowymi, jest dużą gałęzią przemysłu rozrywkowego, która posiada swoich znanych twórców, kultowe tytuły, swoje targi nowości, wyróżnienia... Jest to dziś tak duża branża, jak cały przemysł produkcji kinowych z jego studiami w Hollywood i największymi reżyserami. Pierwsze gierki towarzyszyły komputerom, od chwil, kiedy te umiały pokazać na ekranie trochę więcej, niż jedynie tekst (tak jak w systemach UNIX). Ukazały się pierwsze tytuły, na przykład Bomberman, Pacman oraz pozostałe legendy, ale szybko uznano, że zapotrzebowanie na takiego rodzaju rozrywkę wciąż wzrasta, a nie każdy chciałby, czy jest w stanie nabyć komputer.
zestaw do konsoli Playstation 4
Opracowanie: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakich powodów warto zakupić konsolę?

Konsola to wspaniały sprzęt - sprawia, że człowiek po całym dniu pracy albo nauki nareszcie ma okazję odpocząć. Jednakże fakty są takie, iż w wielu przypadkach Polacy nie są w sumie przekonani co do konsol. Naprawdę często można spotkać te osoby, które mówią, iż konsola nie jest fajna. Jednak trudno tak naprawdę się z tym jakoś zgodzić. Ten pogląd jest w zupełności fałszywy. Oczywiście każdy człowiek ma 100% prawo do swojego poglądu, ale trudno natrafić na takiego gracza, który powiedziałby, że Playstation albo Xbox One nie zapewniają doskonałej rozrywki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.