Malowanie
Parkiet z grabu
Opracowanie: Podłogi.info

Wymieniamy podłogę w naszym domu

Gdy planujemy remont w naszym mieszkaniu, zwykle jest to malowanie ścian w pokojach. Czasami także kładziemy kafle. Najczęściej jednak czynimy niepozorne metamorfozy, takie jak na przykład kupno mebli, czy zmiana wystroju wnętrz. Skupiamy się w tym czasie przede wszystkim na dodatkach. Odwiedzamy mnóstwo marketów, polujemy na wyjątkowe okazje. Jesteśmy w stanie przewertować mnóstwo magazynów wnętrzarskich. Często jednak zapominamy o wyjątkowo ważnym elemencie naszych domów, czyli o podłożu. Przeważnie wymieniamy je raz na kilkadziesiąt lat lub rzadziej. Choć na co dzień mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież obecnie mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko funkcjonalna, ale i zgodna z trendami.
Kolorowe metamorfozy z Jedynką® Ogród Barw
Opracowanie: Jedynka
Na podstawie: Jedynka

Odważ się i zmień swoje wnętrze!

Wiele osób, obawiając się nietrafionych wyborów kolorystycznych, stosuje odcienie powszechnie uważane za bezpieczne i proste w aranżacji, takie jak: biel, różne tonacje beżów czy bardzo subtelne pastele. Tymczasem soczyste, bardziej intensywne odcienie - odpowiednio dobrane - mogą nadać mieszkaniu oryginalny, modny styl. Są one jednak niewątpliwie trudniejsze w stosowaniu. Ułatwieniem w dokonaniu takiej barwnej metamorfozy mieszkania, są farby dostępne w kolekcjach gotowych kolorów, takie jak Jedynka® Ogród Barw.
Fototapeta ze zdjecia   stary samochód
Opracowanie: Pixers
Na podstawie: Pixers

Czas na fototapetę!

Jeśli znudziło ci się malowanie pokojów albo nakładanie posępnych tapet, które nadają się raczej do mieszkania babci, fototapety są wspaniałym rozwiązaniem! I to zarówno do pokoju dla najmłodszych, jak i toalety, łazienki, sypialni i jadalni. To takie banalne! Możesz wybrać sobie jakąkolwiek fotkę, wysłać ją do sklepu online i po kilku dobach zdobyć fantastyczne fototapety ze zdjęcia.
Emalia Everal High Gloss
Opracowanie: Tikkurila
Na podstawie: Tikkurila

Jak malować drewniane drzwi i okna?

Drewno to materiał wytrzymały i wdzięczny w obróbce, dlatego chętnie jest wykorzystywany do produkcji np. okien i drzwi. Jednak od czasu do czasu wymaga renowacji. Doradca marki Tikkurila podpowiada, jak i czym malować drewniane drzwi czy okna, aby służyły nam przez długie lata.
Taśmy maskujące tesa®
Opracowanie: Tesa
Na podstawie: Tesa

Specjalistyczne taśmy malarskie

Gdy malowanie idzie zbyt "płynnie", majsterkowiczom opadają ręce. Zacieki powstające przy malowaniu są jednym z najbardziej denerwujących skutków ubocznych prac malarskich i wykończeniowych. Na szczęście problem ten można teraz rozwiązać - producent taśm samoprzylepnych tesa oferuje wszystkim klientom wymagającym najwyższej, jakości trzy nowe, specjalistyczne taśmy malarskie oraz asortyment udoskonalonych produktów podstawowych, gwarantujących uzyskanie precyzyjnych, czystych i wyraźnych krawędzi malarskich.
malowanie
Opracowanie: Dulux®
Na podstawie: Dulux®

Nie czekaj z remontem do wiosny

Panuje przekonanie, że remonty przeprowadzane zimą są znacznie trudniejsze i bardziej uciążliwe. Tymczasem odpowiedni dobór wysokogatunkowych produktów, w pełni pozwala na optymalną realizację metamorfozy wnętrz o każdej porze roku. O tym, jakie farby wybierać i na jakie parametry zwrócić uwagę, opowie ekspert marki Dulux®.

Głównymi argumentami przeciwko realizacji remontów we wnętrzach ma być długi czas schnięcia farby, a także wydzielanie przez nią zbyt intensywnego zapachu – mówi Nikodem Kowalski, ekspert marki Dulux®.
malowanie
Opracowanie: Tikkurila
Na podstawie: Tikkurila

Tikkurila szkoli malarzy

Z myślą o pracownikach firm wykonawczych Tikkurila Polska przygotowała cykl szkoleń pod hasłem „Be Special Decor – Siła Efektu”. Uczestnicy warsztatów podczas dwudniowych szkoleń zdobywają wiedzę z zakresu produktów marki Tikkurila oraz ich zastosowania w wybranych technikach malarskich.
Kij malarski marki Richard
Opracowanie: B.M.Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: B.M.Polska Sp. z o.o.

Łatwe i szybkie malowanie sufitów

Bez kija nie podchodź…do malowania sufitu. Korzystając z kija malarskiego marki Richard pomalujesz pomieszczenie o wysokości nawet 5 metrów, a praca będzie o wiele łatwiejsza i potrwa zdecydowanie krócej, niż przy korzystaniu z drabiny.
paca wenecka
Opracowanie: FFiL Śnieżka SA

Narzędzia do dekoracji i malowania

Meble i podłogi zabezpieczone, kolory wybrane, ściany przygotowane. Czas na malowanie… Tylko jak i czym? Zanim rozpoczniemy nakładanie farby warto zastanowić się, jakich rezultatów oczekujemy i wybrać do pracy takie przyrządy, które ułatwią nam osiągnięcie zamierzonego efektu, a jednocześnie sprawią, że malowanie będzie łatwe i przyjemne.
paca wenecka
Opracowanie: FFiL Śnieżka SA
Na podstawie: FFiL Śnieżka SA

Narzędzia do dekoracji i malowania

Meble i podłogi zabezpieczone, kolory wybrane, ściany przygotowane. Czas na malowanie… Tylko jak i czym? Zanim rozpoczniemy nakładanie farby warto zastanowić się, jakich rezultatów oczekujemy i wybrać do pracy takie przyrządy, które ułatwią nam osiągnięcie zamierzonego efektu, a jednocześnie sprawią, że malowanie będzie łatwe i przyjemne...
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.