Nieruchomości
mieszkania
Opracowanie: Romex Deweloper

Bardzo ważna decyzja - w końcu mieszkanie kupujemy na lata

Mimo że ceny mieszkań są bardzo wysokie, a dostanie kredytu od pewnego czasu przysparza problemów, to cały czas są chętni na zakup mieszkania. Wybierać oni mogą wśród mieszkań nowych, sprzedawanych przez firmy deweloperskie, i mieszkań z rynku wtórnego, sprzedawanych przez sprzedawców indywidualnych. Każdy rodzaj mieszkania ma swoje plusy i minusy.
Duży dom
Opracowanie: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

O wspólnotach mieszkaniowych w Łodzi

Łódź, miasto Tuwima i Sapkowskiego to kapitalne miejsce na kupienie, lub wynajmowanie apartamentu. Zachwycająca architektura, rozliczne miejsca pracy, pulsujące tchnienie kultury, to wszystko sprawia, że każdy czuje się dobrze w tym wiekowym miejscu. Jego koleje wszakże sięgają do czternastego stulecia.
Kraków
Opracowanie: Radomir Cernoch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stan liczbowy nieruchomości w Stolicy Małopolski

Kraków jest miejscowością, do którego stale przybywają nowi ludzie chcący zostać na zawsze, tak, więc rynek nieruchomości jest ciągle bardzo chłonny. W stolicy województwa małopolskiego stale pojawiają się kolejne biura nieruchomości pełne ofert mieszkań pod wynajem lub kupna czy to z drugiej ręki czy też na rynku pierwotnym. Stąd też inwestycje deweloperskie w Krakowie ciągle cieszą się wielkim powodzeniem.
Restauracja
Opracowanie: Rachel Chapdelaine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zaprojektuj przytulny klimat swojej restauracji z pomocą ciekawych dodatków

Otwarcie własnej restauracji, to wielkie marzenie każdego entuzjasty gotowania.
Przede wszystkim trzeba znaleźć właściwe miejsce. Przyszli przedsiębiorcy niekiedy kierują się przy wyborze kosztami najmu pomieszczeń, tymczasem nie jest to najistotniejsze kryterium. Powinno się również zwrócić uwagę położenie danego miejsca.
Ekipa budowlana
Opracowanie: jaimebisbal
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/elbalsamo/3442698544/

Poszukujemy profesjonalnej firmy z branży budowlanej

Zawsze uważajmy na przedsiębiorstwa prowadzące działalność w branży budowlanej, ponieważ bardzo często takie podmioty gospodarcze potrafią nawalić. Może to dziwne, lecz jeśli przykładowo budujemy dom, w żadnym razie nie możemy brać firmy niejako z ulicy. Wiadomo - pewnie nie posiadamy większego doświadczenia w temacie szukania firm budowlanych, ale i tak można śmiało powiedzieć, że to nic bardzo skomplikowanego. Na szczęście sytuacja jest taka, iż nawet jeśli nie mamy znacznego doświadczenia w temacie budownictwa, bezproblemowo to wszystko damy radę ogarnąć. To akurat pewne.
Dom czy mieszkanie za milion
Opracowanie: Prestige PR
Na podstawie: Prestige PR

Warszawskie nieruchomości

Nabywanie nieruchomości nie jest proste. Podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej ważkich decyzji powiązanych z nimi zajmuje w dzisiejszych czasach cenny czas, który wielu ludziom ucieka bardzo szybko przez palce. Trudno odrobić raz utracony czas dlatego też warto jak najdokładniej go sobie zaplanować, wybrać tylko najlepsze nieruchomości w Warszawie. Aby trafnie dokonać wyboru przykładowo danych nieruchomości w Warszawie najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem handlu nieruchomościami.
Opracowanie: MTM STYL

Budowa domu – wszystko, co musisz wiedzieć

Projektowanie konstrukcji budowlanych to zajęcie, które należy bezwzględnie złożyć na ręce fachowców. To jasne, że od dobrej konstrukcji domu zależy życie mieszkańców. Dlatego plany nieruchomości powinny cechować się wysoką jakością i gwarancją bezpieczeństwa. Tworzenie samodzielnie przez osoby, które nie ukończyły właściwych szkół i nie legitymują się porządnym doświadczeniem, jest czymś niebezpiecznym. O ile zamierzasz postawić budynek, musisz opłacić biuro projektowe, w ramach którego pracują zdolni architekci.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Röben
Na podstawie: Röben

Biuro projektowe

Jest takie dawne przysłowie, że prawdziwy facet przed zgonem musi spłodzić syna, posadzić drzewko i postawić dom. To powiedzenie być może było aktualne dawno temu, gdy facet najczęściej osobićie budował chałupę. Współcześnie takie wyzwanie powinno przejąć zawodowe biuro projektowe, które trudni się takimi trudnymi kwestiami, jak na przykład projektowanie konstrukcji żelbetowych. O ile nie otrzymałeś wykształcenia z dziedziny budowlanej, nie możesz samodzielnie zajmować się projektowaniem w takiego rodzaju materiałach.
Żurawie w Gdańsku
Opracowanie: grego1402
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie szukać luksusowego domu

Gdańsk na pewno należy aktualnie do zdecydowanie najszybciej rozwijających się polskich miast – w dosłownie każdej dziedzinie lokalnej gospodarki możemy spotkać tu całe mnóstwo atrakcyjnych możliwości. Przykładowo, jeżeli komuś potrzebne są jakiekolwiek mieszkania Gdańsk niewątpliwie będzie mógł zaoferować mu coś, co całkowicie spełni dosłownie wszystkie jego wymagania.
Jak urządzić dom lub mieszkanie
Opracowanie: Future PR
Na podstawie: Future PR

W jaki sposób szybko sprzedać mieszkanie?

Sprzedawanie lokum w obecnych czasach nie jest łatwym zadaniem. Na rynku nieruchomości panuje wielka konkurencja z, którą trzeba się zmierzyć. Mieszkania w stanie developerskim na pierwszy rzut oka bywają bardziej atrakcyjne od mieszkań oferowanych w handlu wtórnym. Z tego powodu należy czasem poświęcić wiele czasu, by jak najlepiej przygotować mieszkanie do udanej odsprzedaży. Trzeba przedtem jednak gruntownie pomyśleć o tym, jak dobrze sprzedać mieszkanie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.