Wanna
Łazienka, wanna Easy
Opracowanie: Roca
Na podstawie: Roca

Aranżując przestrzeń w naszym mieszkaniu trzeba zadbać o idealny wygląd każdego pomieszczenia, niezależnie od jego przeznaczenia

Dotyczy to również łazienki, która jest oczkiem w głowie niejednej pani domu, szczególnie wówczas, gdy nie ma ona urządzonej osobno toaletki dla siebie. W takim wypadku łazienka powinna być odpowiednio urządzona z miejscem tak na środki czystości, jak i kosmetyki.
Szczególną rolę w łazience pełni miejsce do mycia, a więc wanna, ewentualnie prysznic. Wanna jest o tyle bardziej praktycznym rozwiązaniem, że można ją przystosować także pod prysznic. Użytkownicy mogą się w wannie położyć, zrelaksować – bądź, gdy jest należycie oszklona – zrobić sobie szybki prysznic.
łazienki, łązienka, armatura sanitarna
Opracowanie: William Warby
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urządzanie łazienki - wanna czy kabina prysznicowa?

Budowa własnego domu to prawie dla każdego bardzo silne przeżycie. Niejednokrotnie mocno elektryzującym momentem jest wybieranie akcesoriów do swojego domu. O ile jednak zwykle mocno skupiamy się na wystroju salonu, o tyle niejednokrotnie zapominamy o tym, że równie dobrze można urządzić łazienkę.
Opracowanie: Sanitec KOŁO

Asortyment do łazienek oraz kuchni

W łazience bardzo istotne jest to, jak jest wykończona. Jest to bowiem miejsce o bardzo istotnej funkcji praktycznej. W łazience spędza się dużo czasu w ciągu doby. Jej wykończenie powinno więc zapewniać jak najwyższy poziom wygody. Ważnym elementem są meble. W kontekście łazienki o niedużych wymiarach korzystnym pomysłem mogą być meble produkowane na miarę. Umożliwi to zaoszczędzenie cennej powierzchni i zaaranżowanie również tych niedostępnych miejsc. Wyposażenie łazienek jest sprawą bardzo ważną. Wszelkie sprzęty sanitarne, do których należą kabiny prysznicowe, oferowane są w bardzo dużym wyborze i czasami nie wiadomo, na co się zdecydować.

Mała łazienka – duży problem?

Po czasach Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej zostało nam trochę złych spraw. Najgorszą z nich są bezdyskusyjnie relikty architektury socjalistycznej, szpecące krajobraz wielu ośrodków miejskich. Bloki peerelowskie mieszczą w sobie miliony mieszkańców, którzy klną na nieśmiertelne karaluchy, słabe ściany, tandetne wykończenie oraz na ciasność pomieszczeń. Brak miejsca dotyczy zwłaszcza malutkich łazienek w mieszkaniu.
Antypoślizgowe maty Kleine Wolke
Opracowanie: Calvado
Na podstawie: Calvado

Antypoślizgowe maty Kleine Wolke

Od dziś biorąc prysznic możesz przenieść się do zupełnie innego świata. Wybieraj między piaszczystą plażą, wiosenną, zieloną łąką, a nawet kąpielą w towarzystwie delfinów!
wanna
Opracowanie: Sanitec KOŁO

Klimatyczna łazienka w Twoim mieszkaniu

Nie odkryto raczej cudowniejsze chwili, niż odprężająca kąpiel w wygodnej wannie po całym dniu pracy. Takiej miodnej chwili nie mogą zaznać ci ludzie, którzy mają wyłącznie prysznic. Brak wanny może być konsekwencją ciasnoty mieszkania – częsta sytuacja w budownictwie rodem z Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Jednak, o ile rozporządzasz wolnym metrażem, nie zastanawiaj się długo – nabycie wanny to naprawdę dobry wybór.
łazienka, stylowa łazienka
Opracowanie: Maryanne
Na podstawie: http://www.flickr.com

Łazienka w stylu retro – jak zaaranżować?

Popularność retro znalazła również zastosowanie w wystroju wnętrz. Elegancka łazienka z połowy XX wieku to świetne rozwiązanie dla fanek retro. Łazienka i całe mieszkanie muszą zdecydowanie stworzyć całość, z tego powodu dobrze skoncentrować się na zdecydowanym dominującym stylu. Retro to przyjemny styl i może dać sporo perspektyw, więc możemy zdecydować się na uroczą łazienkę prosto z lat 50-tych albo na ciekawy salon kąpielowy kobiety demonicznej.
Wanna Melfen
Opracowanie: Madix
Na podstawie: Madix

Dwie łazienki w jednym domu

Zagospodarowanie dużego domu wymaga sporych nakładów pracy. Uzyskana w zamian swoboda aranżacyjna może pozytywnie wpływać na komfort korzystania z poszczególnych pomieszczeń. Czy dwie łazienki w jednym mieszkaniu to więc wyłącznie zbędna ekstrawagancja?
Bezpieczna i wygodna łazienka dla każdego
Opracowanie: Deante Sp. J.
Na podstawie: Deante Sp. J.

Bezpieczna i wygodna łazienka dla każdego

Osoby starsze lub niepełnosprawne nie muszą podczas codziennej toalety być zdane na pomoc innych. Specjalistyczne akcesoria oraz odpowiednio duża przestrzeń, pozwolą im bezpiecznie i w nieskrępowany sposób, a co najważniejsze - samodzielnie korzystać z łazienki.
parawan nawannowy
Opracowanie: Lazienkaplus.pl

Parawany nawannowe – podwójna przyjemność

Wieczorna kąpiel czy poranny prysznic? Dzięki parawanom nawannowym oba rozwiązania są możliwe nawet w najmniejszej łazience. I to za kilkakrotnie mniejsze pieniądze, niż w przypadku dwóch urządzeń funkcjonujących obok siebie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.