Urządzanie łazienki - wanna czy kabina prysznicowa?

Budowanie nowego domu to prawie dla każdego nader silne przeżycie. Zazwyczaj mocno ekscytującym momentem jest nabywanie mebli do swojego domu. O ile jednak zwykle bardzo koncentrujemy się na designie salonu, o tyle czasami zapominamy o tym, że równie dobrze można wyposażyć łazienkę.
wanna owalna:http://www.lazienkaplus.pl/pl/wanny-okragle-i-owalne,16,168,c.html
Oczywiście to, jakie sprzęty do niej zakupimy zależy najbardziej od tego, jak dużym pomieszczeniem dysponujemy. Jeśli masz małą łazienkę, z pewnością zdecydujesz się na początku na prysznic, który zajmuje mało miejsca. Sprawie zamontowany panel prysznicowy (takie jak tutaj http://lazienkaplus.pl/pl/panele-prysznicowe,5,66,c.html) doskonale sprawdzi się na co dzień – możliwość wzięcia szybkiego prysznica przed wyjściem do pracy jest błogosławieństwem. Jeśli jednak lubisz nieco luksusu i pragniesz mieć wannę, jej zamontowanie bez wątpliwości będzie świetnym pomysłem. Wanna sprawdzi się doskonale na pewno wtedy, kiedy masz trochę większą łazienkę. Jeżeli marzy Ci się mocno nowoczesna łazienka, możesz zdecydować się dla przykładu na parawan wannowy, który możesz zakupić pod tym adresem, zamiast tradycyjnej wanny. Prawa jest zaś taka, że zarówno prysznic jak i wanna mają swoje plusy i minusy. Najlepiej jest wtedy, gdy dysponujesz ogromnym domem i możesz sobie pozwolić na zakup zarówno wanny jak i prysznica.

Sprawdź też

Asortyment do łazienek oraz kuchni

Opracowanie: Sanitec KOŁO
W łazience bardzo istotne jest to, jak jest wykończona. Jest to bowiem miejsce o bardzo istotnej funkcji praktycznej. W łazience spędza się dużo czasu w ciągu doby. Jej wykończenie powinno więc zapewniać jak najwyższy poziom wygody. Ważnym elementem są meble. W kontekście łazienki o niedużych wymiarach korzystnym pomysłem mogą być meble produkowane na miarę. Umożliwi to zaoszczędzenie cennej powierzchni i zaaranżowanie również tych niedostępnych miejsc. Wyposażenie łazienek jest sprawą bardzo ważną. Wszelkie sprzęty sanitarne, do których należą kabiny prysznicowe, oferowane są w bardzo dużym wyborze i czasami nie wiadomo, na co się zdecydować.


Wanna fantastycznie sprawdzi się do długich kąpieli w zimie, zaś prysznic będzie Ci
łazienki, łązienka, armatura sanitarna
Opracowanie: William Warby
Na podstawie: http://www.flickr.com
służył zawsze wtedy, kiedy będziesz potrzebował ekspresowej kąpieli. Takie rozwiązanie zdecydowanie ma najwięcej korzyści. Jeśli stajesz przed koniecznością urządzenia własnej łazienki, pomyśl na początku o tym, co sprawi Ci największą przyjemność – prysznic czy wanna. Kiedy masz możliwość instalacji obu tych urządzeń, bez wątpliwości musisz się na to zdecydować. Polecamy Ci przede wszystkim wizytę w salonie i sprawdzenie wszystkich propozycji. Może spodoba Ci się wanna owalna, której wcześniej nie brałeś w ogóle pod uwagę? Możliwości jest naprawdę sporo, a wybór zależy tylko od Ciebie. Kiedy tylko poświęcisz temu zagadnieniu nieco czasu, na pewno będziesz bardzo zadowolony z dokonanego wyboru.
14-07-21 15:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.