Czy klasyczna elegancja jest elegancka i klasyczna

Kolekcja Vinci
Opracowanie: Beds.pl
Na podstawie: Beds.pl
Choć klasyka i elegancja to nie synonimy, to zwykle to, co klasyczne bywa również eleganckie. Z kolei to, co eleganckie najczęściej zawiera jakiś pierwiastek klasycznych proporcji, odwołuje się do prostoty i umiaru w kształcie oraz formie. Kolekcja Classic marki Beds.pl wpisuje się w nurt mebli skromnych i naturalnie pięknych.

Klasyka to nie tylko równowaga między formą i siłą wyrazu, to także jakość, którą gwarantują naturalne materiały. Srebro, marmur, skóra czy drewno mają niesamowitą siłę przyciągania, a przedmioty z nich wykonane nie mają w sobie nic wymuszonego czy pretensjonalnego. Przyzwyczajeni do piękna i jakości niełatwo damy się oszukać, wyczujemy sztuczność i słabość materiału. Przecież plastikowe imitacje nie zastąpią trwałości i solidności marmuru, a żadne aluminium nie ma blasku srebra. W przypadku mebli drewnianych rzecz ma się podobnie - litego drewna nie da się zastąpić płytą wiórową lub sklejką.

Kolekcja Vinci
Opracowanie: Beds.pl
Na podstawie: Beds.pl
Kolekcja Classic marki Beds.pl jest wyborem dla tych, którzy szukają niewymuszonej elegancji i poszukują przedmiotów emanujących naturalnym pięknem. Solidna konstrukcja i pierwotna, surowa siła jasnego drewna okiełznana przez przemyślany i dyskretny design stanowią o ponadczasowości tych mebli. łóżka Eos, Kirke, Mitra i Dafne to modele o prostej, klasycznej formie, które pasują do każdego wnętrza. Wysoka rama wysmukla bryłę łóżka, zagłówek dobrany do charakteru wnętrza podkreśla indywidualny styl każdego modelu, będąc jednocześnie detalem urozmaicającym aranżację sypialni. Wnętrze można uzupełnić meblami z kolekcji VINCI: szykowaną toaletką, praktyczną szafką czy pojemną komodą. Wszystkie elementy kolekcji utrzymane są w harmonijnym, naturalnym stylu, który subtelnie podkreśla urok sypialni.

Łóżko Dafne
Opracowanie: Beds.pl
Na podstawie: Beds.pl
Wygodne łóżko z dobrych materiałów to podstawowy element wyposażenia każdego szanującego się domu, tak jak markowa, elegancka mała czarna to obowiązkowa pozycja w damskiej szafie. Są rzeczy, na których nie warto oszczędzać, ponieważ ich jakością możemy cieszyć się przez lata. A decydując się na klasykę i jakość pamiętajmy – trudno o lepsze połączenie!
Na podstawie: Toolbox Creative Communications
Opracowanie: Magdalena Skibka
12-02-29 12:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.