Nowoczesne meble w klasycznych bryłach

Meble Bruno Piombini to połączenie wysokiej jakości i ciekawego designu. Nowoczesna linia produktów została oparta o klasyczne wzory. Marka, znana doskonale na całym świecie, podbija także rynek Polski, gdzie cieszy się coraz większym uznaniem.

Komoda, sypialnia
Opracowanie: Bruno Piombini
Na podstawie: Bruno Piombini

Kolekcja Arte Bruno Piombini to włoskie nowoczesne spojrzenie na klasyczną sypialnię i jadalnię. Powstała ona z myślą o wszystkich tych, którzy myślą o życiu w zgodzie z naturą. Meble są wykonane ręcznie, z drewna czereśniowego, uzupełnionego drewnem gruszkowym, orzechem Canaletto czy bukszpanem, a na koniec ręcznie postarzone starą techniką piaskowania. Kolekcję Arte charakteryzuje miękka linia, dzięki czemu salon i jadalnia zyskują ciepłą, domową atmosferę. Meble z kolekcji Arte można teraz kupić w promocyjnej cenie obniżonej o 15% w Salonach Max – Fliz we Wrocławiu i w Krakowie.
Promocja Max – Fliz objęła dodatkowo kolekcję Modigliani Bruno Piombini. Te eleganckie i niezwykle funkcjonalne meble także wykonuje się ręcznie. Wyglądają doskonale zarówno w bardzo nowoczesnych wnętrzach, jak i w klasycznych aranżacjach.

Szafa do sypialni, Bruno Piombini
Opracowanie: Bruno Piombini
Na podstawie: Bruno Piombini

Natomiast linia Extro, utrzymana przez projektantów Bruno Piombini w stylu eklektycznym. to propozycja dla tych, którzy cenią sobie dobry smak i kreatywność. Jej głównym bohaterem jest jesion. Drewno to w kolekcji Extro pojawia się w trzech kolorach: czarnym, białym i tytoniowym, urozmaiconych przez złote i srebrne zdobienia. W salonach Max Filz we Wrocławiu i w Krakowie o również ta kolekcja włoskich designerów jest tańsza o 15%.

Szafka do salonu, Bruno Piombini
Opracowanie: Bruno Piombini
Na podstawie: Bruno Piombini
Na podstawie: Grupa Red Star Media
Opracowanie: Agnieszka Mirela Kammer
13-05-22 15:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.