Design w kuchni

Wybierając sprzęty dla własnej kuchni trzeba pomyśleć dłużej nie tylko nad ich użytecznością, lecz również nad odpowiednim designem oraz wytrzymałością. Należy przyjrzeć się szczególnie wieloletnim markom, które od dziesiątek lat zajmują się wzornictwem tego typu przedmiotów.
Wyposażenie kuchni powinno być uzależnione od wielkości tego wnętrza oraz twoich wymagań. Jeżeli kuchnia jest większa, a ty często mrozisz zapasy jedzenia na zimę, możesz pozwolić sobie na posiadanie oddzielnej zamrażarki (Zamrażarki Electrolux). Jeżeli jest inaczej, lepiej zdecydować się na lodówko-zamrażarkę. A co w momencie, gdy potrzebujesz kupić sprzęt typu kuchenka gazowa, a mieszkasz w Warszawie i nie wiesz do jakiego sklepu się wybrać? Prawidłowym kierunkiem jest wpisanie do google słów: " kuchenki gazowe Warszawa" (możesz zobaczyć też tutaj: Kuchenki gazowe Warszawa). Oprócz tego, że sprawdzisz adresy sklepów, to jeszcze zobaczysz opinie na ich temat. Poniżej zaś przedstawiamy rekomendowaną ostatnio markę.

Joseph Joseph to niezwykle znana firma założona przez dwóch niesamowicie utalentowanych braci Antony'ego oraz Richarda Joseph. Obaj projektanci zbierają wokół siebie niezwykle uzdolniony zespół, który w londyńskim studiu projektuje na przykład podstawki, deski do krojenia, nowoczesne pojemniki na różnorodną żywność. Bracia zajmują się także wyrobem podkładek ze szkła hartowanego oraz rozmaitych odmiennych przedmiotów do kuchni i jadalni. Joseph Joseph zespalają w sobie wzornictwo, designerski kunszt wraz z praktycznym wykorzystaniem wyprodukowanych przez nich przedmiotów. Są oni trzecim pokoleniem familii, która od bardzo wielu lat zajmuje się wytwarzaniem i designem sztuki użytkowej. Dzięki dużej ilości doświadczenia kolekcjonowanego przez całe pokolenia firma ta cieszy się olbrzymią popularnością. Bracia wykreowali wokół siebie rozpoznawalną markę. Ich urządzenia są dostarczane do dwudziestu pięciu krajów na całym świecie.

Sprawdź też

Organizujemy wystrój kuchni. Co naprawdę wpłynie na jej funkcjonalność?

Kuchnia w stylu nowoczesnym
Opracowanie: Geoffrey Franklin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Remontowanie własnej kuchni to bez wątpienia nadzwyczaj wymagające zadanie. W życiu każdego z nas kiedyś przychodzi czas, kiedy to musimy poddać nasze zaplecze gastronomiczne niesłychanie dużej odnowie. Taki stan rzeczy jak najbardziej jest nadzwyczaj nieprzyjemne, głównie ze względu na konieczność przeprowadzenia często męczących prac remontowych.


Inną firmą parającą się wytwarzaniem wymarzonych kuchennych przedmiotów jest Bodum. Firma założona w Kopenhadze niemal siedemdziesiąt lat temu. Od tego czasu non stop współpracuje z utalentowanymi projektantami. Ciągła modyfikacja produktów powoduje, że Bodum ufa ogromna ilość klientów. Genialne wzornictwo przyciąga spojrzenie. Jakość wykonania stanowi w tym wypadku dodatkowy atut. Firma produkuje wiele przedmiotów począwszy od pojemników, a skończywszy na wytwornych kawiarkach. Podobnej klasy przedmioty oferuje Wastermann & Co. Ta niemiecka firma działa na rynku od 1867 roku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.