Nowoczesne rozwiązania kuchenne

Wyposażenie wnętrz, zwłaszcza kuchni, jest czymś, na punkcie czego wiele kobiet ma obsesję. Przede wszystkim, jeżeli jest osobą uwielbiającą gotować. Tym bardziej, że z każdej strony, w każdej galerii handlowej otacza nas mnóstwo stoisk oferujących wszelkiego rodzaju akcesoria domowe produkowane przez firmy z całego świata.
Proponują one wszystko: poczynając od standardowej ceramiki, poprzez naczynia ze stali nierdzewnej, aż po te nowoczesne rozwiązania, które są dziś niezwykle modne, z uwagi na swoją daleko idącą niecodzienność. Producentami takich właśnie przyrządów są dwie firmy, na temat których informacje znajdziemy w poniższym tekście.

AGD - garneczki.pl
Opracowanie: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pierwszą z tych firm, o której należy pamiętać aranżując kuchnię, jest Lekue. To hiszpańska firma, ceniona już w ponad 40 państwach w różnych obszarach świata. Jej artykuły odznaczają się niezwykłą nietuzinkowością, użytecznością, jakością oraz nowatorskim stylem. Ciekawy jest materiał wykorzystywany do wyrobu akcesoriów - Lekue jest światowym liderem w dziedzinie tworzenia produktów do celów kulinarnych z silikonu.

W swej ofercie przewiduje szeroką gamę rozwiązań - od form do wypieku ciast, ciasteczek po innowacyjne przybory, typu worek do gotowani, talerze w komplecie czy też formy na kostki lodu - każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Cały asortyment wyróżnia się intensywnymi barwami, i ciekawymi formami. Nie ma wątpliwości, że są to rzeczy, które dodadzą życia każdej kuchni oraz sprawią, że zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one całkiem kosztowne - ceny utrzymują się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad 100 zł.

Sprawdź też

Wyposażenie w kuchni

W gospodarstwie domowym do codziennego życia potrzebnych jest dużo rozmaitych przyrządów. Miejscem, w którym tego rodzaju akcesoriów potrzebuje się najwięcej, jest kuchnia. Tam bowiem przechowywane są akcesoria wykorzystywane do przygotowywania posiłków. Przygotowywanie może przebiegać na wiele różnych sposobów, stąd tego typu przyrządów jest więcej.


Farby Tikkurila
Opracowanie: Tikkurila Polska
Na podstawie: Tikkurila Polska
Na szczególną uwagę zasługuje też firma Zak Design. Została ona założona w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od ponad 30 lat zadziwia interesującymi i nowatorskimi projektami. W obecnej ofercie znajdują się radosne, kolorowe i użyteczne na co dzień wyroby z melaminy. Pytanie czym jest owa melamina - jest to materiał syntetyczny, który wyglądem i w dotyku przywodzi na myśl ceramikę, ale zatrzymuje przy tym lekkość i wytrzymałość plastiku – idealne połączenie, wyjście?

Do wytwarzanie produktów marki Zak Designs używane są jedynie surowce wyjątkowej jakości, dlatego wyróżniają się one perfekcyjnym wykończeniem. Radosna kolorystyka i jedyne w swoim rodzaju, efektowne wzornictwo powodują, iż przyrządzanie oraz podawanie posiłków staje się przyjemnością. W ofercie mają większość potrzebnych przyborów kuchennych: każdego rodzaju pudełka, szklanki i kieliszki. Ceny są umiarkowane - od kilkunastu PLN za szklaneczkę, do kilkudziesięciu za coś większego (przykładowo miskę).

Produkty wspomnianych firm często możemy spotkać w sklepach w pasażach handlowych , a także w Internecie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę właściwą frazę, przykładowo: „produkty zak design”, „produkty lekue”, lub po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” (Propozycja: http://www.bellemaison.pl/5763-butelka-na-oliwe-butterflies.html) i już wyświetla nam się wiele odnośników do pożądanych portali internetowych.
12-12-13 10:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.