Ościeżnice
Drzwi DOMINO
Opracowanie: INVADO
Na podstawie: INVADO

Montowanie ościeżnic przed czy po remoncie

Remontując dom albo mieszkanie trzeba liczyć się z wielością problemów oraz fakultatywnych zajęć, które muszą być zrobione. Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu nie martwić się choć jedną kwestią. Rozmontowane w czasie remontu ościeżnice zostają przez nas całkowicie złożone. Profesjonalizm wykonywania rozmaitych czynności buduje zaufanie klientów do usług świadczonych przez naszą firmę, więc jej pozycja ciągle wzrasta. Spełnianie oczekiwań konsumentów to nasza specjalność.
Drzwi DOMINO
Opracowanie: INVADO
Na podstawie: INVADO

Montaż ościeżnic przed czy po remoncie

Remontując dom albo mieszkanie musimy liczyć się z mnogością problemów oraz fakultatywnych prac, które muszą być wykonane. Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu nie martwić się chociaż jedną kwestią. Rozmontowane podczas remontu ościeżnice zostają przez nas w stu procent złożone. Profesjonalizm wykonywania kolejnych czynności buduje zaufanie klientów do usług świadczonych przez naszą firmę, więc jej pozycja nieustannie wzrasta. Spełnianie oczekiwań konsumentów to nasz konik.
Drzwi wewnętrzne Gwinea
Opracowanie: INVADO
Na podstawie: INVADO

Listwy podłogowe, ościeżnice oraz drzwi do każdego domu

W trakcie wyposażania domu podejmowanie wielu mniej bądź bardziej istotnych decyzji co do zakupu choćby drzwi czy listw podłogowych pochłania w dwudziestym pierwszym wieku ważny czas, który wielu osobom ucieka bardzo szybko przez palce. Każdemu zależy na zaoszczędzeniu czasu, dlatego ten najperfekcyjniej go sobie zaplanować – przyjąć odpowiednią strategie w czasie robienia zakupów. Czy najpewniej zakupić tanie, lecz nie w pełni sprawdzone drzwi czy też świetne ich odpowiedniki?
Drzwi INVADO
Opracowanie: Intro Media
Na podstawie: Intro Media

Proponowane przez najlepsze marki materiały oraz akcesoria budowlane

Rodzime sieci sklepów i kolejni producenci mogą zaproponować kupującym dobre materiały do wykończenia po remoncie. Budujący domy lub mieszkania wybierają zwłaszcza wypróbowane firmy dostarczające dodatki do podłogi, a także okna i drzwi. W cenie jest doskonałej jakości drewno, z których poszczególne materiały zostały wykonane i precyzja, z jaką zostały wykończone. Poszczególne elementy wyjątkowych marek w naszym kraju gwarantują zadowolenie zamawiających, a wieloletnie doświadczenie producentów oraz rozmaite zniżki dla stałych klientów zdobędą ich wielką sympatię.
Drzwi przesuwne
Opracowanie: Invado
Na podstawie: Invado

Małe mieszkanie, duże wyzwanie

Niewielkie mieszkania mogą być prawdziwym wyzwaniem aranżacyjnym. Tam, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy, trzeba się szczególnie postarać, by estetyka szła w parze z komfortem. Na szczęście, ograniczona przestrzeń nie oznacza limitu dla wyobraźni i stylu.
Okiennice drewniane marki POL-SKONE
Opracowanie: POL-SKONE
Na podstawie: POL-SKONE

Ochrona pełna elegancji - drewniane okiennice

Drewniane okiennice dodają budynkom niepowtarzalnego klimatu i uroku. Są pięknym i oryginalnym elementem wyróżniającym każdy rodzaj elewacji. Spełniają przy tym także istotną rolę użytkową - latem chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, w zimie zaś stanowią dodatkową barierę dla mrozu, wiatru czy gradu.
Drzwi zewnętrze Lhotse CAL
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Na podstawie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Dobry wybór drzwi zewnętrznych w sześciu krokach

Wybierając drzwi zewnętrzne powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie czynniki, które składają się zarówno na ich funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygląd, jak i wieloletnią trwałość. Porad z zakresu odpowiedniego doboru drzwi wejściowych do domu udziela Czesław Suski, ekspert z Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.
Drzwi zewnętrzne
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Na podstawie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Ciepły montaż drzwi zewnętrznych

Na jakim etapie budowy należy zamontować drzwi zewnętrzne? Czy wymagają one specjalnego uszczelnienia? Pytania te zadaje sobie wielu budujących. I słusznie – prawidłowo przeprowadzony montaż pozwala bowiem na uniknięcie strat ciepła w budynku, a także zabezpiecza dom przed niekorzystnym działaniem wilgoci.
Drzwi zewnętrzne drewniane Wrocław
Opracowanie: Porta KMI Poland
Na podstawie: Porta KMI Poland

Mój dom, moja twierdza - wybieramy drzwi wejściowe

Budując dom lub mieszkanie zawsze marzymy o tym, aby wyrażał on nasze upodobania i charakter. Zanim wyposażymy wnętrza musimy ”zamknąć” je oknami i drzwiami. Tworząc ten własny, indywidualny styl nie zapominajmy o tym, że drzwi powinny tworzyć harmonijną całość z elewacją – w przypadku drzwi zewnętrznych, a drzwi wewnętrzne powinny współgrać z charakterem wnętrz.
Niezmienne zasady wymiany okna
Opracowanie: Shutterstock
Na podstawie: Shutterstock

Niezmienne zasady wymiany okna

Chcę sam wymienić stare okno na nowe. Proszę o podstawowe rady, ponieważ nigdy tego nie robiłem i obawiam się, czy dam sobie radę – pisze pan Stefan Bieszke. Reguły, jakie obowiązują przy wymianie okien, są proste. Oto, pokrótce, o czym warto pamiętać i na co należy zwrócić uwagę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.