Pieniądze
konsola Playstation 4
Opracowanie: William Tung
Na podstawie: http://www.flickr.com

Outlast

Nie można chyba dziwić się temu, że aktualnie szeroko rozumiana elektroniczna rozrywka cieszy się tak znaczną popularnością. Przecież dosłownie każdy z nas może rzeczywiście interesująco spędzać przy tym swój wolny czas, niezależnie nawet od swych indywidualnych wymagań. Gamifikacja oraz popularność rozmaitych nowoczesnych gier sprzyjają obecnie także bowiem analizie tego zjawiska na gruncie naukowym oraz społecznym.
Warsztat, narzędzia
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Jak powinno się wyekwipować osobisty warsztat?

Zorganizowanie prywatnego domu jest wyzwaniem wymagającym, w podobny sposób naszego czasu jak i dużej dawki pieniędzy. W wielu przypadkach przydatna jest nam również odpowiednia wyobraźnia oraz zmysł przestrzenny. Są to określone cechy, których nie jesteśmy sobie w stanie wykształcić, są one bowiem poniekąd nabyte.
obraz
Opracowanie: http://demur.pl/
Na podstawie: http://demur.pl/

Niby w jaki sposób upiększyć własne ściany w mieszkaniu?

W zupełności puste ściany są w sumie raczej mało przyjemnym widokiem. A nie jest powiedziane, że akurat to pisze człowiek, który ma prawdziwego fioła na tle aranżowania wnętrz. No wiadomo: bardzo często w szczególności panie aranżują wnętrza własnego domostwa tak, iż po prostu kupują wiele zbędnych bibelotów, w większości niedrogich akcesoriów, które niby są miłe, ale co z tego, jeżeli niemalże zawsze jako całość nie są kompatybilne?
Tynk z fakturą
Opracowanie: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie: Knauf Sp. z o.o.

Dbajmy o odpowiednie otynkowanie swoich ścian!

Eleganckie ściany to jakby nie patrzeć coś wielce istotnego. W żadnym przypadku nie możemy zatem nie zadbać o odpowiednie ich otynkowanie. Bardzo często tynkujemy na własną rękę, przecież nadal duża część facetów w naszym kraju to tzw. złote rączki, ale niewątpliwie dosyć często jest tak, że niby mamy dobre intencje, ale po prostu jesteśmy słabymi tynkarzami. Ciężko się obrazić - przecież wyłącznie mocno doświadczony specjalista umiejętnie wykona tynk zewnętrzny i wewnętrzny.

Schody- jak zaaranżować przestrzeń, by nie ograniczały wartościowego miejsca

Mają miejsce momenty w naszym życiu gdzie sugerujemy się nie tyle samą modą, co funkcjonalnością. Np. gdy w domu ostatnie piętro przeznaczone jest na przestrzeń użytkową, a nie uśmiecha nam się niepotrzebnie wydawać większej sumy pieniędzy na schody z drewna. W tej sytuacji doskonałym wyborem będzie montaż rozkładanych schodów, zamiast schodów stałych. Schody strychowe nie zajmują miejsca gdy nie są rozkładane.
Wiosenne bratki
Opracowanie: Leo-setä
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/uncle-leo/3179606968/

Czy aby na pewno warto otworzyć kwiaciarnię?

Kwiaty są bez cienia wątpliwości bardzo piękne i pachnące. Wydaje się więc, że spędzenie sporej części swojego życia w kwiaciarni jest kapitalnym rozwiązaniem. Jednak choć w istocie kwiaciarnia to takie miejsce, gdzie aż się chce wracać, to należy również pomyśleć o zarobku. Zatem czy kwiaciarnia Katowice jest interesem, który oprócz frajdy może dać nam pieniądze? Jak najbardziej tak! W naszych miastach jest wiele kwiaciarni, a więc to bardzo dobrze pokazuje, że jest jakiś popyt na kwiaty, itp.
zima

Nie daj się zaskoczyć śniegowi

Idzie zima. Specjaliści od pogody oceniają, że tej zimy pojawią się wielkie ilości białego puchu. Śniegu ma być więcej, niż w wcześniejszych sezonach. Krzepiącą przepowiednią jest to, że słupek rtęci nie obniży się o wiele stopni poniżej 0.
Opracowanie: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie latem!

Wielu z nas myśli nad tym co zrobić z mieszkaniem, gdy wyjeżdżamy na dłuższy czas, szczególnie w czasie lata. Zazwyczaj gdy wyjeżdżamy na dwa tygodnie albo miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Chcemy by ktoś co kilka dni zajrzał do domu, nawodnił rośliny i przewietrzył pomieszczenia, no i oczywiście upewnił się, czy wszystko w porządku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.