Komody
salon
Opracowanie: InsideLab
Na podstawie: InsideLab

Kup niepowtarzalne meble do domu?

Snobizm to zły zwyczaj, ale przecież któż powiedział, iż pragnienie zapewnienia sobie ładnego domu, doskonale urządzonego salonu bądź przedpokoju, sprawia, że tak jakby automatycznie pokazujemy, że najzwyczajniej w świecie jesteśmy wielkimi snobami? No dobra, ale koniec mówienia o snobach - trzeba raczej zastanowić się co robić, jeśli nie chcielibyśmy, aby w dalszym ciągu właśnie nasz dom cechował się zbytnią przeciętnością.
Zaplanuj dziecku przyjazną przestrzeń
Opracowanie: Pinio
Na podstawie: Pinio

Zaplanuj dziecku przyjazną przestrzeń

Wielu rodziców z powodów oszczędnościowych, decyduje się na meble z marketów meblowych. Jeżeli szukasz dla swojego dziecka czegoś innego i nie wiesz od czego zacząć lub jak zestawić ze sobą meble, na rynku istnieją gotowe rozwiązania w postaci zestawów meblowych.
Szafka Kayak marki Cattelan Italia
Opracowanie: Cattelan Italia
Na podstawie: Le Pukka concept store

Designerskie meble 3D do salonu

Modne efekty 3D to już nie tylko domena kina i nowoczesnych telewizorów, dzięki którym możemy przeżyć wspaniałą przygodę w domowym zaciszu. 3D mogą być również meble, które niewątpliwie dodadzą charakteru nowoczesnym aranżacjom.
Meble z najnowszej kolekcji Elitis
Opracowanie: Elitis
Na podstawie: Elitis

Nowe meble z kolekcji Appartements Prives marki Elitis

Od kilku lat firma ELITIS nieustannie udowadnia nam, że kolekcje jej unikatowych i ekskluzywnych mebli kolekcjonerskich w pełni zasługują na to miano.
Kolekcja mebli KOLI
Opracowanie: Beds.pl
Na podstawie: Beds.pl

ZaPUSHkuj swoje ubrania

Nie, nie za więziennymi kratami, ale we wnętrzach komód o wdzięcznej nazwie KOLI. Do wyboru, aż cztery komody o zróżnicowanych konfiguracjach szuflad i półek, wykonane z naturalnego drewna bukowego.
Pokój dziecka, zestaw mebli w stylu Ludwika, kolekcja Elodie!
Opracowanie: Sauthon
Na podstawie: Sauthon

Styl Ludwików w pokoju dziecka

Dawno, dawno temu, we Francji powstał styl w meblarstwie, który przyjęto nazywać stylem ludwikowskim, od imienia panującego ówcześnie króla Ludwika. Dzisiaj ten charakterystyczny design przeżywa swój renesans. Zaadaptowany do nowoczesnych wnętrz XXI wieku prezentuje się naprawdę wyjątkowo.
meble systemowe
Opracowanie: Black Red White
Na podstawie: Black Red White

Wnętrza w barwach czekolady

Dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z nowoczesnej minimalistki, a jednocześnie pragną wnętrza klimatycznego i przytulnego Black Red White – największa polska grupa meblarska – przygotowała system modułowy AREKA. Najnowsza kolekcja to 19 elementów w wyjątkowej kolorystyce frontów ‘dąb wenge magia’. Meble dostępne są w salonach Black Red White na terenie całego kraju.
meble
Opracowanie: Black Red White
Na podstawie: Black Red White

Wnętrza w barwach czekolady

Dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z nowoczesnej minimalistki, a jednocześnie pragną wnętrza klimatycznego i przytulnego Black Red White – największa polska grupa meblarska – przygotowała system modułowy AREKA. Najnowsza kolekcja to 19 elementów w wyjątkowej kolorystyce frontów ‘dąb wenge magia’.
salon
Opracowanie: Black Red White
Na podstawie: Black Red White

Meble modułowe w kolorach: szary połysk, wenge i palio

Grup Black Red White wzbogaciła ofertę produktową o system modułowy Kaspian. Najnowsza propozycja jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy poszukują funkcjonalnych i uniwersalnych rozwiązań do swoich wnętrz. Swobodę aranżacji zapewnia 25 różnych elementów z frontami w 3 wersjach kolorystycznych: ‘wenge’, ‘palio’ oraz ‘szary wysoki połysk’.
Meble Kler
Opracowanie: Kler S.A.
Na podstawie: Kler S.A.

Meble skrzyniowe o nowoczesnych kształtach

Kler CS140 CASCADE to program mebli skrzyniowych składający się z brył o prostych, nowoczesnych kształtach, wykorzystujący w swoim plastycznym zamyśle walor kompozycji z kontrastujących materiałów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.