Architektura
Ekipa budowlana
Opracowanie: jaimebisbal
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/elbalsamo/3442698544/

Poszukujemy profesjonalnej firmy z branży budowlanej

Zawsze uważajmy na przedsiębiorstwa prowadzące działalność w branży budowlanej, ponieważ bardzo często takie podmioty gospodarcze potrafią nawalić. Może to dziwne, lecz jeśli przykładowo budujemy dom, w żadnym razie nie możemy brać firmy niejako z ulicy. Wiadomo - pewnie nie posiadamy większego doświadczenia w temacie szukania firm budowlanych, ale i tak można śmiało powiedzieć, że to nic bardzo skomplikowanego. Na szczęście sytuacja jest taka, iż nawet jeśli nie mamy znacznego doświadczenia w temacie budownictwa, bezproblemowo to wszystko damy radę ogarnąć. To akurat pewne.
Biuro-garaż w Poznaniu
Opracowanie: Ultra Architects
Na podstawie: www.Sztuka-Wnetrza.pl

Konkurs: Polskie Wnętrze 2011

Coraz więcej realizacji z dziedziny architektury wnętrz zasługuje na uwagę, zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Właśnie dlatego wortal www.Sztuka-Wnetrza.pl zorganizował konkurs 'Polskie Wnętrze 2011'.
Sypialnia - kolekcja CLASSIC
Na podstawie: www.vox.pl

Fototapeta sposobem na rewelacyjny wystrój

Chyba każdy z nas ma w mieszkaniu choć jeden obraz albo plakat. Często w pomieszczeniach wieszamy kopie dzieł najwybitniejszych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Popularne są również abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo popularne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla chłodnego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.
Twoja Galeria

Wystrój mieszkania XXI wieku

Chyba każdy z nas ma w mieszkaniu choć jeden plakat lub obraz. Często w pomieszczeniach wieszamy reprodukcje dzieł największych malarzy lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Lubiane są również abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy grafika na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.
apartament
Opracowanie: nhow
Na podstawie: Kaldewei

Nowoczesne łazienki w hotelu nhow w Berlinie

Nowy, designerski hotel hiszpańskiej sieci nhow powstał w rozbudowującej się, dynamicznej dzielnicy Berlina o nazwie Mediaspree. Zaprojektowano go według zasady przyciągania się przeciwieństw. Połączenie geometrycznej, kubicznej bryły i dynamicznego, przesyconego nowoczesnym wzornictwem wnętrza dało rezultat w postaci prawdziwej perełki wśród hoteli adresowanych do koneserów designu.
wykres
Opracowanie: Inni PR & Marketing
Na podstawie: Inni PR & Marketing

Internet w pracy projektanta wnętrz

Czy Internet pomaga projektantom wnętrz, czy korzystają oni z innych źródeł inspiracji przy projektach? Gdzie znajdują tę inspirację?
architekt
Opracowanie: Zawód:Architekt
Na podstawie: Zawód:Architekt

Przybywa nam architektów z uprawnieniami

Aż 9838 architektów wynosi aktualnie liczba członków Izby Architektów RP, którym bezpiecznie powierzać możemy opracowywanie projektów, zwłaszcza jeśli potrzebujemy uzyskać pozwolenie na budowę. Zlecając usługi architektowi, warto wejść na stronę www.izbaarchitektow.pl i sprawdzić czy jest członkiem samorządu zawodowego – obowiązkowej organizacji posiadającej kodeks etyki i gwarantującej inwestorom możliwość składania reklamacji.
kuchnia
Opracowanie: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Na podstawie: Hurtownia szkła okiennego Elmar

Szkło w architekturze

Nikt dokładnie nie wie kiedy i gdzie dokładnie wynaleziono szkło. Prawdą jest, że zainteresowanie szklanym kruszcem zauważalnie wzrasta. Jego walory estetyczne od dawna cieszą ludzkie oko. Szkło jest bardzo pożądane przez architektów i projektantów wnętrz.
ruiny
Opracowanie: www.Sztuka-Architektury.pl
Na podstawie: www.Sztuka-Architektury.pl

Czwarta edycja ArchFilmFest - Warszawa 2011

6 czerwca 2011 roku w warszawskim Kinie LAB w Centrum Sztuki Współczesnej rozpocznie się kolejna, czwarta już, edycja Festiwalu Filmów o Architekturze. Tegoroczna odsłona ArchFilmFestu odbywa się pod hasłem „Miasto i ludzie”.
wnętrze
Opracowanie: Integer S.A.
Na podstawie: Integer S.A.

Na spektakl do klubu wioślarza!

W naszym kraju przybywa miejsc, które od zapomnienia i popadnięcia w ruinę ocalił zastrzyk państwowej gotówki lub wsparcie prywatnych inwestorów. Przykładem może być nowa siedziba wrocławskiego Instytutu Grotowskiego przy ul. Na Grobli 30/32. Dawniej znajdował się tutaj secesyjny zespół budynków należący do Klubu Wioślarskiego. Renowacja prowadzona przez firmę Integer S.A. trwała około 16 miesięcy i przywróciła obiekt do dawnej, zapomnianej świetności.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.