Kostka brukowa
Dom to przykład dobrego połączenia tradycyjnego polskiego budownictwa z naturalną  i ekologiczną architekturą.
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Dbanie o przydomowy teren

Wielu ludzi przywiązuje dużą wagę do sposobu urządzenia i charakteru wnętrz swoich domów. Inwestują w innowacyjne lub wręcz przeciwnie – w stylizowane na antyczne meble i dodatki, utrzymują pomieszczenia w jak największym porządku. Część z nich jednak zapomina, że tak samo istotna jak wewnętrzny jest zewnętrzny wygląd każdego domu. Rzecz jasna w przypadku posiadania mieszkania w bloku lub kamienicy w większości przypadków ich posiadacze nie mają żadnego wpływu na wygląd posesji.
Elementy z betonu architektonicznego z kolekcji Libet Stampo
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

STAMPO – niepowtarzalne formy

Wielkoformatowe elementy Stampo to nowość w ofercie Libetu, skierowana do architektów i inwestorów. kostki, płyty i kule w dużych rozmiarach wytwarzane są z lanego betonu architektonicznego według przesłanych przez projektanta wytycznych.
SHERIDAN Libet Patio
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Ogród pełen inspiracji

Nowatorskie pomysły na urządzenie ogrodu, oryginalne elementy małej architektury oraz nowoczesne nawierzchnie – to wszystko można znaleźć w nowopowstałym ogrodzie libet Design w Łodzi.
Nowoczesny ogród Libet Design w Łodzi
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Designerski ogród Libet Design w Łodzi

Libet Design to nowatorski pomysł na ogród, który można podziwiać w Łodzi. Nowoczesne założenie wzbogacono oryginalnymi elementami małej architektury oraz ciekawą nawierzchnią.
Kostka brukowa Promenada
Opracowanie: Bruk-Bet
Na podstawie: Bruk-Bet

Klasyczne piękno kostki brukowej

Najnowsza seria kostek brukowych Promenada doskonale sprawdza się jako materiał do wykonywania nawierzchni przydomowych alejek, chodników i podjazdów. Na nową odsłonę kostek Bruk-Betu składają się kostki Promenada i Mini Promenada, obie o 6-centymetrowej grubości i zróżnicowanych rozmiarach.
Polbruk Petra
Opracowanie: Polbruk
Na podstawie: Polbruk

Dobra podbudowa pod niezwykły ogród

Bujna roślinność, ciekawe dodatki, a przede wszystkim kręte ścieżki i atrakcyjny podjazd to domena wyjątkowych ogrodów. O tym czy nasza posesja wpisze się w to grono decyduje kilka ważnych elementów i wbrew pozorom nie jest to jedynie wizja wykonującego go projektanta. Ogromną rolę odgrywa tu kolorystyka, jakość oraz sposób wykonania nawierzchni.
Wsporniki
Opracowanie: Libet
Na podstawie: Libet

Taras wentylowany

Dobrze wykonany taras gwarantuje jego długotrwałą i bezproblemową eksploatację. Wśród stosowanych metod wykonawczych bezkonkurencyjna okazuje się technologia tarasu wentylowanego. Jest prostsza i szybsza od pozostałych, a co najważniejsze - pozwala uniknąć często popełnianych błędów.
Kolekcja kostek brukowych firmy Polbruk
Opracowanie: Polbruk
Na podstawie: Polbruk

Kostka zimą nie tylko z lodu

Kolorowa nawierzchnia oraz kręte, ogrodowe ścieżki to domena ciepłych, letnich i wiosennych dni. Jednak alejki zimą, skryte pod śniegową pierzynką i lodem, często pozwalają nam o sobie zapomnieć. Mroźne, zimowe miesiące odciskają na nich wyraźne piętno i niekiedy boleśnie weryfikują jakość materiałów użytych do wyłożenia nawierzchni wokół domu.
Ogród, schody, kostka brukowa
Opracowanie: Bruk-Bet
Na podstawie: Bruk-Bet

Wodoodporna kostka brukowa

Bruk-Bet, producent m.in. wyrobów do zabudowy nawierzchni, unowocześnił linię produkcyjną najbardziej szlachetnych kostek brukowych i elementów obrzegowujących z grupy Prestige. Wyroby firmy zostały zabezpieczone systemem Hydrostop, który wydatnie zmniejsza ich nasiąkliwość.
Betony Artevia™ Decor doskonale łączą się z kostką brukową, kamieniem lub drewnem
Opracowanie: Lafarge
Na podstawie: Lafarge

Trwała i dekoracyjna nawierzchnia

Artevia™ Decor to inspirująca kolekcja betonów dekoracyjnych Lafarge przeznaczona na wszelkie zewnętrzne nawierzchnie poziome, jak: aleje, skwery, dziedzińce czy parkingi. Jej dekoracyjny efekt to połączenie betonu ze specjalnie dobranymi kruszywami i pigmentami. Artevia™ Decor jest alternatywą dla mało wytrzymałej kostki brukowej, płyt chodnikowych i asfaltu. Specjaliści Lafarge stworzyli 14 wzorów, które świetnie sprawdzą się w przestrzeni miejskiej oraz w otoczeniu rezydencji czy ogrodów.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.