Kuchnia marzeń - zatroszcz się o jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twoim mieszkaniu

Widzieliście kiedyś program „House Doctor” o tym, jak przygotować dom na sprzedaż? Prowadząca go stylistka wnętrz Ann Maurice to mistrzyni w swym fachu. Podczas swojej wizyty proponuje to i owo przemalować, dostawić oryginalny mebelek. Najwięcej uwagi przeznacza mimo to na kuchnię. Nieduże przeróbki, a cena nieruchomości wzrasta zwykle o dziesięć procent.
Przyjęło się mówić, że kuchnia jest sercem domu. I Ann pokazuje, że to trafne spostrzeżenie, bowiem w tym pomieszczeniu zazwyczaj koncentruje się pozytywna energia i miła atmosfera.

kuchnia
Opracowanie: Karen Highland
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kuchnia to przede wszystkim meble, które w szczególności nadają jej charakteru. Na które meble się zdecydować? To prawda, każdy z nas może wybrać ofertę sklepu i wybrać gotowe meble, jednak aby mieć większą satysfakcję z racji brania udziału w projekcie i powstawaniu mebli kuchennych, zdecydujmy się na kuchnia na wymiar Katowice. Takie rozwiązanie jest faktycznie nieco bardziej kosztowne, ale na miarę skrojone na nasze potrzeby. W efekcie ostatecznym będzie nam dane zobaczyć idealnie spożytkowany każdy kąt czy lukę. Nie będzie nam dane martwić się, czy dana szafka zmieści się między kuchenką a zlewozmywakiem.


Sprawdź też

Idealna kuchnia - zatroszcz się o najważniejsze pomieszczenie w Twym mieszkaniu

Opracowanie: Mebel Rust
Jeżeli masz w planach remont swojego mieszkania i już zacząłeś się zastanawiać, skąd wziąć do niego nowe meble, na pewno zastanawiałeś się także nad tym, czy nie sprawić sobie mebli na zamówienie. Wbrew pozorom okazuje się, że nie jest to wcale tak drogie rozwiązanie jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Kiedy masz pokoje o niestandardowych wymiarach, wtedy zamówienie mebli na zamówienie niewątpliwie będzie tańsze niż przykładowo przycinanie mebli, które kupisz. Kiedy masz jedynie taką alternatywę, wówczas z pewnością lepiej będzie od razu zdecydować się na wykonanie mebli na wymiar.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.