Nadchodzi nowa generacja

przykładowa gra na PlayStation4
Opracowanie: blogarazzo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście, takiej pasji nie da znaleźć się na siłę, gdyż do niektórych rzeczy należy poczuć swego rodzaju „miłość”; nie da się jednak zaprzeczyć temu, że jeśli ktoś nie posiada akurat żadnych ustalonych zainteresowań to zwyczajnie musi próbować jak najwięcej ciekawych rzeczy i starać się znaleźć coś, z czym poczuje się dobrze. Równocześnie jednak nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego, gdyż w obecnych czasach dla całego mnóstwa ludzi jest to praktycznie ulubiony sposób spędzania wolnego czasu, przez co z biegiem lat wykształcił się tutaj po prostu bardzo obszerny i chłonny rynek, zatem siłą rzeczy musiało się pojawiać w tej dziedzinie bardzo wiele nowych rozwiązań. Aktualnie niesamowicie wręcz popularne są na przykład różnego rodzaju konsole do gier, i również i w tym nie ma raczej niczego dziwnego – mają one po prostu do zaoferowania tak mnóstwo interesujących zalet, że z pewnością mogą być doskonałą propozycją dla dosłownie każdego miłośnika takiej rozrywki.

A kto musi sobie sprawić nową konsolę? Z pewnością ci ludzie, którzy są fanami tych platform. Fani PC raczej nie będą zainteresowani wykładaniem gotówki na sprzęt, który już w dniu premiery będzie zacofany względem najlepszych pecetów. W tym miejscu powinno się zarówno pochylić się nad zaawansowaniem technologicznym wszelkiego rodzaju konsol do gier wideo.

Jeszcze kilka lat temu niewątpliwie nikt z nas nie był w stanie sobie wyobrazić aż tak dynamicznego rozwoju branży gier wideo. Dzisiaj wybitnie popularnym dodatkiem do znanych wszystkim konsol jest Kinect, który pozwala nam bez skrępowania korzystać z wszelkiego rodzaju gier bez potrzeby posiadania posiłkowego kontrolera sterującego (http://www.ppe.pl/news.html?tag=kinect). Wszelkie czynności bowiem są efektywnie rejestrowane przez dostarczoną kamerę, co na pewno stanowi fascynujące rozwiązanie.

Nasze ciało w tym przypadku jest głównym kontrolerem, w takim razie też w pewnym stopniu może wydawać się bardziej trudne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.