Gry na komputer – wielkie emocje i fantastyczna zabawa

gry na xbox one
Opracowanie: Ian Hughes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Należy mieć na uwadze, że GTA to bardzo dobra gra. Co do tego raczej nigdy nie miewałem większych wątpliwości. Na początek, a było to ponad dziesięć lat temu, najzwyczajniej grałem w GTA na pececie. Jednak akurat teraz tylko i wyłącznie konsola ps3! Fakty są takie, że trudno jest mi sobie wyobrazić to, aby ciągle grać w GTA na własnym komputerze.

To raczej bez sensu! Jednak należy zwrócić uwagę, że bardzo często gry na konsole są względnie. Zwłaszcza mowa w tym momencie o sytuacji finansowej typowego Kowalskiego. Co zatem robić?
www.ppe.pl
Moim zdaniem bardzo dużym atutem Grand Theft Auto jest także to, że łączy pokolenia. A więc spokojnie mogą grać w nią gracze - nawet początkujący, którzy są w praktycznie każdym wieku.

Zasadniczo ciężko o lepszą grę tego typu, aniżeli właśnie Grand Theft Auto (więcej info)! Chcę także odrobinę napisać o tym, że granie w Grand Theft Auto na komputerze nie we wszystkich przypadkach jest najbardziej wskazaną opcją. Fantastyczne są chociażby takie konsole jak ps3! Przecież konsole powodują, że mamy okazję o wiele lepiej poradzić sobie z misjami, etc.
kontroler do gier
Opracowanie: Redazione Fuorigio.co
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gry takie jak na przykład Far Cry (http://www.ppe.pl/news.html?tag=far+cry) doskonale pokazują, że obecnie sporo ludzi sięga po komputerową rozrywkę właśnie w poszukiwaniu mocnych wrażeń – musimy zgodzić się co do tego, że w wielu przypadkach możemy się tutaj spotkać z rzeczywiście wartką akcją. Jest to zresztą jeden z najważniejszych powodów, dla których tego typu rzeczy potrafią być tak bardzo wciągające; często rozgrywka przywodzi tutaj na myśl najlepsze filmy akcji.

Na początku zwróciliśmy uwagę na to, że aby móc w stu procentach cieszyć się wszystkimi rzeczami tego typu powinniśmy najpierw zatroszczyć się o właściwy do tego sprzęt. W chwili obecnej zdecydowanie największą popularnością cieszą się różnego rodzaju konsole do gier, które z całą pewnością będą świetną propozycją dla każdego miłośnika tego typu rozrywek. Wielu ludzi którzy nie mieli żadnej większej styczności z czymś takim nierzadko wspomina co prawda o tym, że z pozoru stworzone dla nich kontrolery mogą ujmować dynamiki niektórym grom, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.