Magia nastrojowych świąt

świecznik
Opracowanie: Myin.pl
Magia wieczoru wigilijnego nie ma sobie równych. Moment, w którym zasiadamy do stołu z najbliższymi, dzielimy się opłatkiem, a potem wspólnie biesiadujemy jest wyjątkowy. Zadbajmy, by jego oprawa równie wspaniała.

Odpowiednia dekoracja miejsca, w którym spożywamy wigilijną wieczerzę to prawdziwe wyzwanie dla gospodarzy. Starannie wykrochmalony, elegancki obrus, najlepsza zastawa, urocze ozdoby – wszystko to sprawia, że w naszym domu panuje wyjątkowa atmosfera świąt.

karafka
Podstawą jest odpowiednie oświetlenie. Warto zrezygnować z nadmiernej iluminacji lamp sufitowych i postawić na oświetlenie boczne, a najlepiej – świece. Małe świeczniki na podgrzewacze można wtedy rozstawić w całym pomieszczeniu: na meblach, parapecie, a szczególnie – stole. Dobrze jest pamiętać, że przyjemność jedzenia nie ogranicza się jedynie do zmysłu smaku. Niezwykle istotne jest, w jaki sposób podamy nasze dania. Elegancka karafka na białe wino, czy kieliszki do szampana z pomysłową aplikacją dekoracyjną na stopkach, sprawią, że toasty wznoszone przy stole zyskają na pięknej oprawie estetycznej.

kieliszki
Elegancja niekoniecznie wyklucza się zabawnym designem. Ryba dobrze najlepiej wygląda na półmisku, a jeszcze lepiej na… półmisku z rysunkiem ryby!
Do kutii i innych "mokrych" specjałów wigilijnych doskonale nadadzą się szklane pucharki, a ciasta najpiękniej zaprezentują się podane na szklanej, minimalistycznej paterze.

Wszystkie zawarte w artykule produkty można znaleźć w sklepie Myin.pl.
Na podstawie: Avando PR
10-12-22 09:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.