Dekoracyjne tkaniny i ozdoby wielkanocne

Każdą Wielkanoc spędzamy radośnie w gronie rodziny. To czas rodzinnego ciepła, radości i niekończących się rozmów przy pięknie udekorowanym stole zastawionym smakołykami. Świąteczny stół wymaga odpowiedniej dekoracji i dodatków, które stworzą wyjątkową atmosferę i pozwolą poczuć nadchodzącą wiosnę.

Dekoracja stołu na Wielkanoc
Opracowanie: Dekoria.pl
Na podstawie: Dekoria.pl

Dekoria.pl posiada w swojej ofercie linię tkanin dekoracyjnych na Wielkanoc inspirowanych symbolami nadchodzącej wiosny. Zanim powstanie odświętna aranżacja trzeba zdecydować się jakie elementy wnętrza ma objąć. Później pozostaje wybór kolorystyki przewodniej do której dobiera się pozostałe dodatki i ozdoby.

Dekoracja stołu na Wielkanoc
Opracowanie: Dekoria.pl
Na podstawie: Dekoria.pl

W wielu domach, w tym radosnym czasie królują żółte kurczaczki, zielona rzeżucha, wielobarwne pisanki, a także kolorowe kompozycje hiacyntów i żonkili. Tekstylia także nabierają wiosennych kolorów.
W Wielkanoc na szczególną uwagę zasługuje stół przy którym rodzina zasiada do świątecznego śniadania. Warto zatroszczyć się o to, aby zapraszał do siebie nie tylko wybornym aromatem, ale również odświętną aranżacją.
Dekoracja stołu na Wielkanoc
Opracowanie: Dekoria.pl
Na podstawie: Dekoria.pl
Dekorowanie stołu na Wielkanoc należy zacząć od wyboru obrusu, który będzie tłem dla pozostałych dodatków. Możemy zdecydować się na klasyczną biel, którą ożywimy za pomocą kolorowych ozdób, albo wybrać kolorowy obrus do jednobarwnej zastawy i dekoracji świątecznych. urozmaiceniem aranżacji mogą być praktyczne tekstylne podkładki pod talerze lub dodatkowy bieżnik.

Na świątecznym stole nie może zabraknąć eleganckiej zastawy. W ofercie Dekoria.pl znajdziemy szeroki wybór zastawy stołowej, która sprawdzi się w czasie wielkanocnego śniadania. Aranżację uzupełni kilka detali, takie jak koszyczki na chleb, serwetki i urocze świeczniki, które możemy przyozdobić np. kolorowymi wstążeczkami. Aby wiosna zagościła we wnętrzu nie może zabraknąć żywych kwiatów. Wniosą one do pomieszczenia nieco „świeżości”, a także zapewnią pięknych zapach.
Na podstawie: PUBLICON Public Relations & Communications
Opracowanie: Katarzyna Semkło
13-03-01 12:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.