Detale, które definiują wystrój łazienki

Bateria Cynia
Opracowanie: DEANTE
Na podstawie: DEANTE
Elegancki drobiazg, który przykuwa wzrok. Detal, który od razu zwraca naszą uwagę. Umiejętne podkreślenie wystroju wnętrza jednym, wyjątkowym szczegółem na długo zapada w pamięć i potrafi zdefiniować aranżację. Z takiego założenia wyszła firma Deante, tworząc serię baterii Cynia.

Najnowsze trendy dla niezdecydowanych
Aranżując łazienkę czy też kuchnię, kierujemy się indywidualnym gustem i upodobaniami. Jednocześnie staramy się, by zagościły w niej najnowsze trendy kreowane przez projektantów i designerów. Nie zawsze jest to zadanie łatwe. Gdy w katalogach dominują kanty, nam podobają się krągłości, a kiedy promowane są opływowe kształty, my wolelibyśmy ostrzejsze formy. Z pomocą przychodzi tu nowa seria baterii Cynia marki Deante, w ramach której dostępne są baterie wannowe, natryskowe, umywalkowe i bidetowe, a także kuchenne o głowicach 35 mm. Wszystkie łączą w sobie subtelne krągłości z elegancką surowością kantów. Połączenie to dokonane zostało w sposób na tyle subtelny i spójny, że całość tworzy niezwykle elegancką formę, która doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i przy bardziej klasycznym wystroju. – Tworząc linię baterii Cynia, braliśmy pod uwagę potrzeby naszych klientów, których często nie satysfakcjonuje jednoznaczny wybór: kanty czy krągłości – mówi Katarzyna Zaręba, Product Manager grupy baterii Deante. - Baterie z tej serii stanowią uniwersalne rozwiązanie dla osób, które nie chcą decydować się na jeden, dominujący trend w wystroju łazienki.

Bateria Cynia
Opracowanie: DEANTE
Na podstawie: DEANTE

Wisienka na torcie
O wyglądzie naszej łazienki decyduje wiele czynników – kolor ścian, kształt wanny czy forma umywalki, jednak ostatnie słowo zawsze należy do drobnych, ale charakterystycznych elementów wyposażenia. Ciekawa bateria, wyróżniająca się oryginalnym designem, stanowić może detal, który zadecyduje o finalnym charakterze pomieszczenia. Chromowane powierzchnie oraz smukła i delikatna linia baterii z serii Cynia mogą odmienić wystrój łazienki i kuchni, stanowiąc akcent, który od razu przykuje wzrok i przyciągnie uwagę oryginalną i niepowtarzalną formą. Dostępność aż czterech, jednolitych stylistycznie produktów w ramach jednej linii, pozwala na zachowanie spójności w wystroju każdej łazienki. W mniejszych wnętrzach można zastosować baterię umywalkową i wannową lub natryskową, zaś w bardziej przestronnych łazienkach w armaturę Cynia wyposażyć można wszystkie elementy ceramiczne – od umywalki po bidet. Ten charakterystyczny detal znajdzie miejsce zarówno w łazience urządzanej od nowa jak i we wnętrzu służącym nam od lat, którego wystrojowi nada nowego blasku.
Na podstawie: Toolbox Creative Communications
Opracowanie: Magdalena Skibka
12-07-13 09:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.