Przygotowujemy przetwory na zimę

Kuchnia, akcesoria kuchenne
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you
Aby zimą móc rozkoszować się smakami letnich owoców warto przygotować kilka słoików słodkich przetworów. Do sporządzenia smakowitych konfitur, kompotów i soków z pewnością przydadzą się produkty z nowej kolekcji home&you.

W sierpniu dojrzewa większość owoców i warzyw z których można zrobić pyszne przetwory. W przetwarzaniu owoców i warzyw pomogą nam produkty od home&you, między innymi: moździerz, miski, durszlak oraz akcesoria z kompletu Daily, wśród których znajdziemy małą poręczną tarkę, obieraczkę oraz chochelkę.

Akcesoria kuchenne do przygotowywania przetworów
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you
Aby przyprawy na długo zachowały aromat warto przechowywać je w pojemniczkach. Może to być komplet przyprawników w stylowej, drewnianej skrzyneczce od home&you.

Tekstylia z nowej kolekcji home&you pomogą nam utrzymać porządek w kuchni. W zestawie znajduje się fartuszek, ściereczki, rękawice i koszyki, które doskonale pomieszczą pachnące owoce przyniesione z ogrodu.

Dzięki akcesoriom kuchennym z home&you uda nam się zrobić przetwory na zimę szybko i z łatwością, a nasza kuchnia pozostanie czysta i uporządkowana.
Na podstawie: Royal Brand PR
Opracowanie: Justyna Kołcz
12-08-09 14:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.