Akcesoria dla perfekcyjnej pani domu

Akcesoria kuchenne w stylu retro
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you
Jak zostać perfekcyjną panią domu i nie dać się zwariować, gdy wszystkie obowiązki spoczywają na naszej głowie? Home&you przedstawia kolekcję akcesoriów domowych z przymrużeniem oka, bardzo pomocnych w utrzymaniu porządku.

Każda gospodyni wie, jak trudno pogodzić wykonywanie wielu obowiązków domowych naraz: gotowanie, sprzątanie, dzieci... Prace domowe nie muszą być jednak uciążliwe i nudne! Wystarczy odrobina humoru i kilka przydatnych gadżetów, które pomogą zapanować nad domowym chaosem.

Akcesoria kuchenne w stylu retro
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you
Życie rodzinne i towarzyskie przeważnie koncentruje się w kuchni, dlatego warto sprawić, by stała się nie tylko miejscem gotowania i jedzenia, ale również zabawy! Akcesoria kuchenne z wesołymi nadrukami umilą czas spędzany w kuchni i być może nawet zachęcą pozostałych domowników do pomocy. Aby nakłonić najbliższych do samodzielnego poszukiwania różnych przedmiotów i produktów warto pomyśleć o kolorowych pudełkach z podpisami. Dzięki temu znikną trudności ze znalezieniem herbaty, apteczki czy ulubionych ciastek. Dobrym sposobem na zajęcie myśli niejadka podczas posiłku staną się kolorowe podkładki i naczynia z podobiznami zwierzaków oraz śmiesznymi napisami.

Akcesoria kuchenne w stylu retro
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you
W salonie kanapę i fotele nakryjmy narzutami oraz kolorowymi poduszkami w stylu retro, a na komodzie ustawmy wazon przypominający pamiątkę po babci. Te dodatki pomogą nawiązać do wystroju kuchni. W utrzymaniu porządku w pokojach i w łazience, pomogą podpisane kosze na ubrania i zabawne pudełka. Naturalne kwiaty możemy zastąpić sztucznymi. Sztuczne stroiki nie zwiędną, gdy zapomnimy je podlać. Zapominalskim przyda się z pewnością kolorowy notesik, w którym można zapisywać na bieżąco ważne rzeczy.

Na koniec dnia każda pani domu powinna znaleźć czas na odrobinę relaksu. Łazienka stanie się prawdziwym domowym SPA, podczas aromatycznej kąpieli w blasku świec z lampką czerwonego wina.
Na podstawie: Royal Brand PR
Opracowanie: Justyna Kołcz
12-09-07 10:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.