Dekoracje świąteczne na Wielkanoc

Dekoracje świąteczne na Wielkanoc, wieniec
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you
Do świąt pozostał już tylko miesiąc. Tegoroczna oferta dekoracji wielkanocnych, od home&you, zachwyca żywą kolorystyką i skłania się do powrotu ku naturze.

Dzięki najnowszej kolekcji dekoracji świątecznych i kwiatowych dodatków, będzie można w oryginalny sposób udekorować mieszkanie, a tym samym wprowadzić domowników w świąteczny nastój.

Seria dodatków Morning Dewdrops, czyli krople rosy o poranku wygląda doskonale w zestawieniu z łagodną bielą. Do kwiatowych kompozycji można dodać filigranowe figurki: ptaków, zajączków i świątecznych baranków. Na stołach wspaniale zaprezentują się koszyczki pełne pisanek bądź gałązki splecione w wianki. Dopełnieniem aranżacji mogą być: urocze zawieszki, magnesy i klamerki, które wprowadzą nas w prawdziwie radosny nastrój.
Dekoracje świąteczne na Wielkanoc, kolekcja Morning Dewdrops
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you

Kolorystyka kolekcji Natural Touch nawiązuje do natury i kolorów ziemi. Z pewnością zachwyci miłośników przyrody i naturalnych, rustykalnej stylistyki. Natrafimy tu na cały zwierzyniec: urocze figurki zajęczej rodziny konkurują z gromadą małych i większych kurek. W serii, znajdziemy mnóstwo wielkanocnych, zwierzęcych dodatków, a ponadto: dekoracyjne wazony, koszyczki czy żółciutkie podkładki oraz donice z wiejskim akcentem.
Dekoracje świąteczne na Wielkanoc, kolekcja Natural Touch
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you

Ostatnią, szaloną propozycją, jest kolekcja Easter Rainbow. Seria wyróżnia się niesamowitą magią kolorów. Róże, fiolety, zielenie pojawiają się w modnej tego roku, pastelowej, jak i metalicznej odsłonie. Intensywność barw rozjaśni wnętrze i nada mu niepowtarzalny charakter.
Dekoracje świąteczne na Wielkanoc, kolekcja Easter Rainbow
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you

Więcej świątecznych inspiracji znajdziemy na www.home-you.com
Na podstawie: Royal Brand PR
Opracowanie: Grzegorz Witkowski
12-03-08 10:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.